Krajský přebor mužů - 4.kolo - 28.-29.8.

=================================================================== KRAJSKÝ PŘEBOR ===================================================================

Nýrsko sahalo v Chlumčanech po bodu. Keramika Chlumčany – SKP kula Nýrsko 2:1(0:0) Nýrští fotbalisté na horké půdě v Chlumčanech začali dobře a sehráli první půli s domácími borci vyrovnanou partii. Chlumčany se tak dostávaly na dostřel nýrské branky jen díky standardním situacím. A protože i oni byli v obraně pozorní moc šancí se v první půli neurodilo. Tu největší měli ve 35. minutě zápasu hosté. Z levé strany zahrával trestný kop Kamil Presl, přesným centrem našel hlavu Zahrádky, ale ten z pěti metrů nedokázal dopravit míč do odkryté branky domácích. Prvních pět minut druhé půle se Nýrsko dostávalo do slibných šancí, ale branku vstřelit nedokázalo. Poté se hra opět vyrovnala a čekalo se kdo udělá v zápase první chybu. V 54. minutě se napřáhl ke střele jeden z domácích hráčů a míč skončil v zámezí za Daňkovou brankou. Hlavní rozhodčí ukázal na rohový kop pro údajnou teč, jenže asistent mu z lajny signalizoval, že míč byl hrán rukou a hlavní nařídil penaltu. Tu domácí proměnili a šli do vedení. Nýrsko však za pouhé tři minuty dokázalo odpovědět. Na dlouhý míč směřující do pokutového území hostů si naběhl Kadlec prodloužil ho dále do šestnáctky ,kde ho pohotově také hlavou usměrnil do sítě Šůs. Po této brance se však hosté stáhli do obrany a domácí přenechali na hřišti iniciativu. Evidentně chtěli znovu strhnout vítězství na svou stranu, vytvořili si tlak, ale strážce svatyně Okuly brankář Daněk svými výbornými zíkroky svoje spoluhráče podržel. Již se zdálo že domácí nenajdou recept na překonání nýrské obrany, ale v 78.minutě vyrobila obrana hostů při odkopu z vlastního pokutového území hrubou chybu a pohotová dorážka domácího hráče proti které byl brankář Daněk bezmocný nakonec rozhodla o tom, že body zůstaly v Chlumčanech. Nýrsko se pak ještě snažilo o vyrovnání.jejich závěrečné úsilí definitivně zabrzdilo vyloučení Zwiefelhofera po druhé žluté kartě tři minuty před koncem zápasu. Branka Nýrska: 57.minuta Šůs 1:1 . Sestava Nýrsko: Daněk – Hájek, Pavlík, Šteiner, Polák – Presl(80.Šulc), Kajínek (72.Valenta), Zwiefelhofer, Šůs – Zahrádka(85.Smolík), Kadlec. Jiří Vondra – asistent trenéra Okuly: „Myslím si že to byl doposud náš nejlepší výkon. Je pravda, že totálně zklamal ve středu hřiště Kajínek ,kterého jsem musel později střídat. Jenže o zápase jsme opět rozhodli katastrofální hrubkou v obrané fázi. K penaltě se nechci vyjadřovat protože z mého pohledu jsem nic neviděl. Po dotazu hráče mi však řekl , že míč mu skutečně ruku trefil SK ZČE Plzeň – TJ Sušice 0 : 1 (0 : 0) V Plzni na sebe narazila dvě mužstva která mají vzájemnou sérii zápasů velice vyrovnanou. V minulém ročníku si pohlídala vždy stoprocentní zisk bodů na domácím hřišti a ani diváci se nenudili, když viděli v každém duelu minimálně čtyři branky. Tentokráte se hrálo opatrně ze zajištěné obrany a tak si diváci museli počkat na jedinou branku až do samotného závěru. V 85.minutě po centru z levé strany si na centrovaný míč naběhl střídající Hupka a hlavou ho poslal k tyči domácí branky. Branky : 85. Hupka. Sestava Sušice : Míček – Potužák, Hoda, L.Marek(83.Hupka), Votava, Prchlík, Frančík(75.Holý), Hrach, Hubáček, Cihlář(90.Kotrba), Kočí. Asistent trenéra TJ Sušice Jaroslav Macháček : Do Plzně jsme jeli s otevřeným hledím a snahou pokusit se uspět. Myslím si, že ve vzácně vyrovnaném zápase jsme šli zisku bodů více vstříc. Pro domácí je to výsledek krutý, pro nás vítězství z kategorie šťastných, ale co je doma to se počítá!“ Horažďovice - Rapid Plzeň 2 : 0 Podrobnosti nedošly.
Tabulka Krajský přebor po 4 .kole 1. Holýšov 4 3 1 0 15: 7 10 ( 1) 2. Horní Bříza 4 2 2 0 8: 3 8 ( 2) 3. Horažďovice 4 2 2 0 6: 3 8 ( 2) 4. Staňkov 4 2 2 0 3: 1 8 ( 5) 5. Sušice 4 2 1 1 10: 6 7 ( 1) 6. Chlumčany 4 2 1 1 7: 4 7 ( 1) 7. Domažlice 4 1 2 1 5: 5 5 ( -1) 8. FC Rokycany 4 1 2 1 5: 5 5 ( -1) 9. Bolevec 4 1 1 2 8: 5 4 ( -2) 10. Přeštice 4 1 1 2 8: 7 4 ( -2) 11. Nýrsko 4 1 1 2 4: 6 4 ( -2) 12. SK ZČE Plzeň 4 1 1 2 5: 8 4 ( -2) 13. Poběžovice 4 0 3 1 4: 10 3 ( -3) 14. Slavoj Mýto 4 1 0 3 5: 12 3 ( -6) 15. Rapid Plzeň 4 0 2 2 2: 5 2 ( -1) 16. Tachov 4 0 2 2 3: 11 2 ( -4) Výsledky : Horažďovice - Rapid Plzeň 2 : 0 ( 0 : 0) Horní Bříza - Staňkov 0 : 0 ( 0 : 0) Bolevec - FC Rokycany 0 : 1 ( 0 : 0) Chlumčany - Nýrsko 2 : 1 ( 0 : 0) Poběžovice - Tachov 1 : 1 ( 0 : 1) SK ZČE Plzeň - Sušice 0 : 1 ( 0 : 0) Slavoj Mýto - Domažlice 2 : 1 ( 2 : 0) Holýšov - Přeštice 3 : 2 ( 1 : 1) Příští kolo : Přeštice - Horažďovice SO 17:00 Domažlice - Holýšov SO 17:00 Sušice - Slavoj Mýto NE 17:00 Tachov - SK ZČE Plzeň SO 17:00 Nýrsko - Poběžovice SO 17:00 FC Rokycany - Chlumčany NE 17:00 Staňkov - Bolevec SO 17:00 Rapid Plzeň - Horní Bříza SO 17:00 ===================================================================