Divize 4 .kolo : 28.-29.8.

=================================================================== DIVIZE – skupina A ===================================================================

TŘI BODY Z PENALTY ZAŘÍDIL VONÁŠEK K dalšímu utkání podzimního kola divize A chtěli Klatovští chtěli potvrdit body přivezené z Třeboně . Chanovice čekal těžký úkol na horké půdě v Hořovicích. Samotný zápas potvrdil, že se obavy potvrdily a výsledek 5:0 je pro nováčka divize první hořkou zkušeností s touto soutěží. Klatovy - FC Písek 2 : 1 (0 : 1) Karel Zedek Domácí se do svého soupeře z Písku pustili s chutí. Již ve třetí minutě utkání zahrozilů Vonášek centrem z levé strany. Nebezpečnější byl v 9.minutě Hovorka jehož hlavička po rohovém kopu skončila těsně vedle Hosté zahrozili poprvé ve 14.minutě , když míč vedle branky domácích hlavičkoval Vierer. Odpověď přišla ve strany domácích v 17.minutě se po velkém závaru před brankou hostů do míče opřel Vonášek, ale jeho střela směřující na branku byla zblokovaná. Ve 38.minutě se k míči dostal Staroba a jeho prudkou střelu brankář vyrazil nad. Přes velkou převahu domácích se ve 44.min ujali vedení hosté , když na velkém vápně ve skluzu poslal do vlastní braky míč Poslední. Ve druhém poločase bylo na hřišti opět pouze jedno mužstvo a to domácí. Velkou převahu zúročil v branku Voborník, když v 51.min zatáhnul po pravé straně míč Vonášek přihrál na Vernera ten prodloužil na Voborníka, který se nemýlil a vyrovnal na 1:1. V 55.min se na vápně dostal k odraženému míči hostující Souhrada a jeho střela skončila na tyči Míčkovi branky. Další pěknou střelu těsně vedle branky hostů vyslal Janek. V 71.min se do brejku dostal Voborník, ale jeho úmysl vystihnul Plachý, když přihrával na volného Zedníka před branku. V 83.min se do vápna dostával Zedník, byl sražen a nařízenou penaltu Vonášek mazácky proměnil a zajistil domácím vítězství 2:1. Za bojovný výkon si Klatovy vítězství zasloužily a věnují ho v úterý zesnulému velkému příznivci a fanouškovi klatovského fotbalu Václavu KUBÍKOVI. Rozhodčí : Bobro. Branky : 51. Voborník, 83. Vonášek - 44.min Poslední. Diváků 450. ŽK 2:4. Sestava domácích: Míčka - Poslední, Staroba,Bečka(25.Kopp),Běloušek - Hovorka, Verner(60.Janek),Vonášek,Bušta(87.Javůrek) - Voborník,Zedník Hořovice - Chanos Chanovice 5 : 0. Do Hořovic se pro body nejezdí. O tom byl přesvědčen i nováček z Chanovic. Proto vsadil na zajištěnou obranu, ale chyb v defenzívě se stejně neubránil a do poločasu prohrával o dvě branky. Vědom, že již nic neztratí po přestávce otevřel hru , ale nebezepeční domácí borci z brejků přidali další tři branky a nepříjemná, vysoká, ale rovněž zasloužená vysoká porážka byla na světě.Jeidným světlým bodem kdy měli hosté navíc smůlu byla střela Turka které však směr do branky zastavila zvonící tyč. Rozhodčí : Kotlár. ŽK 1:4. Diváků : 300.Sestava Chanovic : Reisner - Frýzek, Hnídek(24.Kučera), Šroub, Zámeček,(60.Šedivý), - Kaliánko, Racek, Turek, Varga , Jíra, Beránek(88.Tícháček).
Tabulka DIVIZE – skupina A po 4 .kole
Výsledky-tabulka -zde =================================================================== 1. FK Tábor 4 3 0 1 7: 3 9 ( 3) 2. FK UNION Cheb 4 3 0 1 9: 6 9 ( 3) 3. Slávia Vejprnice 4 3 0 1 6: 4 9 ( 3) 4. TJ Klatovy 4 3 0 1 5: 4 9 ( 0) 5. SK Sparta Krč 4 2 1 1 8: 5 7 ( 1) 6. Doubravka 4 2 0 2 8: 6 6 ( -3) 7. Kaplice 4 2 0 2 5: 5 6 ( 0) 8. Jiska Třeboň 4 2 0 2 5: 6 6 ( 0) 9. Viktoria Plzeň 4 1 2 1 9: 4 5 ( -1) 10. Sezimovo Ústí 4 1 2 1 5: 2 5 ( -1) 11. SK Hořovice 4 1 1 2 5: 2 4 ( -2) 12. Motorlet Praha 4 1 1 2 4: 7 4 ( 1) 13. ZD Milín-Ligmet 4 1 1 2 3: 6 4 ( -2) 14. Trestěnice 4 1 0 3 5: 15 3 ( -3) 15. FC Písek 4 0 2 2 3: 6 2 ( -4) 16. Chanovice 4 0 2 2 2: 8 2 ( -1) Výsledky 4.kola: Kaplice - Motorlet Praha 2 : 1 ( 1 : 0) SK Hořovice - Chanovice 5 : 0 ( 2 : 0) FK UNION Cheb - ZD Milín-Ligmet 4 : 2 ( 1 : 1) Viktoria Plzeň - Sezimovo Ústí 1 : 1 ( 0 : 0) SK Sparta Krč - Slávia Vejprnice 2 : 0 ( 1 : 0) FK Tábor - Trestěnice 1 : 2 ( 0 : 1) TJ Klatovy - FC Písek 2 : 1 ( 0 : 0) Doubravka - Jiska Třeboň 2 : 3 ( 2 : 2) Příští kolo : Jiska Třeboň - Kaplice NE 05.09.2004 10:15 FC Písek - Doubravka SO 04.09.2004 10:15 Trestěnice - TJ Klatovy SO 04.09.2004 17:00 Slávia - FK Tábor SO 04.09.2004 17:00 Sezimovo Ústí - SK Sparta Krč SO 04.09.2004 17:00 ZD Milín-Ligmet- Viktoria Plzeň SO 04.09.2004 17:00 Chanovice - FK UNION Cheb SO 04.09.2004 17:00 Motorlet Praha - SK Hořovice SO 04.09.2004 17:00