IV. třída – skupina B 2 .kolo : 28.-29.8.

=================================================================== IV. TŘÍDA – skupina B ===================================================================

V ŽIHOBCÍCH SE SOUPEŘE ZE SOBĚŠIC NEDOČKALI Stínem 4.kola B skupiny IV.třídy bylo nedostavení týmu Soběšic na hřiště TJ Žihobce. Jediným celkem který pokračuje v soutěži bez ztráty bodu je nadále Sokol Hartmanice . Jeho úspěšné tažení podzimní částí soutěže nezastavilo ani béčko Žichovic. TJ Nalž. Hory – Milčice 1 : 2 (0 : 2) i V Nalžovských Horách se hrál vyrovnaný zápas ve kterém domácí nakonec mohou litovat, že se jim nepodařilo proměnit za stavu 0:1 pokutový kop.Závěrečný nápor si ještě zkoplikoali tím, že posledních deset minut museli dohrávat o deseti bez vyloučeného Miškoviče za 2 ŽK. Rozhodčí: Lažánek K. Branky: 48. Dohnal - 32. Strolený R., 43. Havlík H. ŽK 2:0, ČK 1:0 (80.Miškovič). Pačejov B - Rabí 3 : 0 (1 : 0) Pohledné utkání. Domácí měli v prvním poločase převahu, neproměnili 3 jasné gólové šance. Gól vstřelil až Korda dorážkou pokutového kopu, který byl nařízen za sražení Zemana. Ve druhém poločase se hosté zlepšili, ale přesto ještě dvakrát inkasovali. Branky : Korda 2, Boř . Rozhodčí : Staněk. Diváků: 40, ŽK 1:1. Svéradice B - Nezamyslice B 1 : 3 (0 : 2) Hosté byli aktivnějším a nebezpečnějším mužstvem a jejich vítězství je zcela zasloužené. Domácí se zmohli pouze na snížení jejich kanonýra Brabce v 70.minutě, ale více toho nestihli. Naopak vítězství hostů pečetil v nastaveném čase Bečvář. Sestava FK Svéradice "B": Cihla - Novotný, Brynda, P.Švec, V.Makovec (46.Šimánek) - J.Brabec, Třeštík, Petřík, Koutenský (63.Mir.Bláha) - Fišer (58.Vaneček), Fridrich Rozhodčí: Haviar Diváků: 100. Branky: 70. Brabec - 10. Bublík, 31. a 90. Bečvář. Žichovice B - Hartmanice 0 : 2 (0 : 2) Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, s větším úsilím šli za ziskem bodů a to sem jim vyplatilo. Zásluhou střelecky disponovaného Sládka který dal v tomto duelu obě branky a již zaokrouhlil počet vstřelených branek v tomto ročníku na deset si odváží tři body. Snaha domácích o korigování výsledku byla po obrátce stran neúspěšná. Rozhodčí: Steinbach . Branky: - 10. Sládek, 31. Sládek Žihobce - Soběšice - nehráno Utkání se z důvodu nedostavení družstva mužů k utkání nehrálo. Rozhodčí: Bauer . Kašper. Hory - Velký Bor 2 : 1 (1 : 1) Domácím se tentokrát hra vůbec nedařila . O své hubené vítězství museli bojovat až do samotného závěru kdy se 83.minutě střelecky prosadil Chlada a dal vítěznou branku. Rozhodčí: Kurc . Branky: 38. Fuchs, 83. Chlada - 30. Palečko. ČK : 60. Jírovec-40. Makrlík.
Tabulka IV.třída – skupina B po 4 .kole 1. Hartmanice 4 4 0 0 17: 3 12 ( 6) 2. Kašper. Hory 4 3 1 0 14: 3 10 ( 1) 3. Žichovice B 4 2 1 1 12: 7 7 ( 1) 4. Žihobce 3 2 0 1 15: 2 6 ( 0) 5. Svéradice B 4 2 0 2 12: 7 6 ( -3) 6. Nezamyslice B 4 2 0 2 11: 12 6 ( 3) 7. Pačejov B 3 2 0 1 6: 7 6 ( 0) 8. Rabí 3 1 1 1 6: 7 4 ( -2) 9. Milčice 3 1 1 1 5: 8 4 ( 4) 10. Velký Bor 4 1 0 3 5: 11 3 ( -3) 11. Soběšice 3 1 0 2 6: 13 3 ( -3) 12. Malý Bor 3 0 0 3 3: 9 0 ( -3) 13. TJ Nalž. Hory 4 0 0 4 5: 28 0 ( -3) Výsledky : TJ Nalž. Hory - Milčice 1 : 2 ( 0 : 2) Pačejov B - Rabí 3 : 0 ( 1 : 0) Svéradice B - Nezamyslice B 1 : 3 ( 0 : 2) Žichovice B - Hartmanice 0 : 2 ( 0 : 2) Žihobce - Soběšice (nehráno-hosté k utkání nepřijeli Kašper. Hory - Velký Bor 2 : 1 ( 1 : 1) Program příštího kola : Velký Bor - TJ Nalž. Hory SO 17:00 Soběšice - Kašper. Hory NE 14:00 Hartmanice - Žihobce SO 14:00 Svéradice B - Žichovice B NE 10:30 Rabí - Malý Bor NE 16:00 Milčice - Pačejov B SO 15:00 ===================================================================