III.třída – 2.kolo : 28.-29.8.

=================================================================== III. TŘÍDA ===================================================================

V SOUBOJI NOVÁČKŮ VYHRÁL LÍDR TABULKY Téměř čtvrtinu podzimní části soutěže mají za sebou účastníci III.třídy. Již nyní se ukazuje, že nováčkové jsou přínosem této soutěže. Nejlépe se zatím daří překvapivě Sokolu Veřechov, který po čtyřech kolech je na čele tabulky na kterém vystřídal béčko Svatoboru hrádek. To po boji prohrálo ve velharticích. Body z venku přivezl i Strážov B, ale jejich zisk v Zavlekově byl z kategorie velmi šťastných. Dařilo se i áčku Týnce který v domácím prostředí ve vyrovnaném zápase nastřílel hostům z Hor Matky Boží pět branek, když dvě z topho dal bývalý hráč a kapitán hostů , nyní v dresu Týnce Radek Mužík. Horažďovice B - Kolinec 2 : 0 (1 : 0) První vítězství nováčka soutěže se dočkali jeho příznivci v zajímavém zápase ve kterém mu patřily oba poločasy ve kterých padly obě branky. Rozhodčí: Vondráček .Branky: 45. Janouškovec , 85. Šuba A. Měcholupy - Neznašovy 3 : 0 (1 : 0) Domácí vedli od 33.minutě brankou z penalty kterou Flodr proměnil . Rozhodují pro konečný výsledek bylo úvodních pět minut druhé půle ve které domácí dvakrát skórovali a již si vítězství nenechali vzít. Rozhodčí: Vizingr . Branky: 33. Flodr Jiří(PK), 47. Novák Petr, 50. Dražka Petr. ŽK 1:2. Týnec A - H.M.Boží 5 : 0 (2 : 0) Poprvé po té kdy opustil dres hostů Mužík nastoupil tento bývalý jejich kapitán proti svým bývalým spoluhráčům v dresu Týnce. Společně se svými novými spoluhráči jim připravil pěti brankou prohru, když sám se podílel na dosažení dvou gólů. Vítězství Týnce bylo naprosto zasloužené. Rozhodčí: Pressl Václav .Branky: 20. a 86. Mužík Radek, 26. Hrudička Jindřich, 84. Kubový Pavel, 89. Votruba Kamil Chanovice B - Janovice B 4 : 1 (1 : 0) Přestože obě mužstva si dokázala v první půli vytvořit po dvou gólových šancí, byli to pouze domácí, kteří po sedmnácti minutách šli poprvé do vedení. Autor první branky se ještě do konce zápasu střelecky prosadil dvakrát a završil tak svůj čistý hattrick. Čtvrtou branku přidal Rambousek, který pro 2 ŽK ještě stihl předčasný odchod do kabin. Rozhodčí: Vizingr Štěpán . Branky: 17. , 75. a 83. Brejcha Václav, 87. Rambousek 90. Fiala Radek. ŽK 1:2 - ČK 1:0 (Rambousek ) Zavlekov - Strážov B 0 : 1 (0 : 1) Fotbal se nehraje na šance, to domácí určitě ví, v opačném případě by jejich celkové skóre bylo vysoce aktivní. Po dvou neproměněných šancích domácích v 33. a 34. minutě uhodilo na druhé straně. Po hrubé chybě jednoho ze zadáků domácích vsítil po samostatném úniku vítěznou branku Marek Šlégl. Domácí si ještě ve druhém poločase vytvořili několik šancí, ale bez náležitého efektu. Rozhodčí: Lažánek Lukáš Diváků: 30.ŽK 2:0.Branky: - 36. Šlegl Marek Velhartice - Hrádek B 3 : 2 (2 : 2) Klára HRDLIČKOVÁ Ve Velharticích bylo v neděli k vidění krásné utkání plné šancí na obou stranách, podpořené skvělým výkonem pana rozhodčího Langa. Od začátku se hra odehrávala v bojovném duchu s mnoha šancemi na obou stranách hřiště. Nejdříve ve 3 minutě neproměnil šanci domácí hráč L. Pilík, následně na opačné straně zachraňoval nejdříve u postranní čáry P. Hrdlička a po chvilce hlavou odvrátil šanci hostí M. Vilikovský. Po několika dalších šancích se po nahrávce L. Pilíka na vápno ve 20. min. hlavou trefil P. Hrdlička a Velhartice se dostaly do jednobrankového vedení. Hra se přesunula před branku hostí a mírného tlaku domácích využil ve 24. minutě po závaru před brankou opět hlavou P. Ruda. Místo aby se hráči Velhartic uklidnili a využili náskoku dvou branek přestali hrát, čehož využili hráči Hrádku. Tlak, který vyvinuli byl korunován dvojím úspěchem kdy nejdříve ve 30. minutě a následně ve 43. minutě gólem do šatny skóroval hostující hráč J. Prexl. Do šaten se po první půli hráči rozešli smírně 2:2. Po přestávce se oba týmy pokoušely urvat cenné tři body na svoji stranu a hra začala být trochu nervózní. Ve 48. minutě nastřelili hosté břevno a v 55.minutě minul z přímého kopu domácí M.Pruner. Po několika dalších šancích na obou stranách došlo v 70. minutě ke střídání v domácím mužstvu a na hřiště nastoupil J. Bejvl, který plný sil v 74. minutě skóroval. Do konce utkání již Velhartice hlavně bránily, což se jim nakonec podařilo a získaly cenné tři body na svoji stranu. Sestava domácích: Waldmann Luděk, Lorenc Martin, Vilikovský Miroslav, Hrdlička Petr ( M. Bejvl ), Prosr Pavel, Vinc Jozef ( J. Bejvl ), Fleisig Petr, Pruner Milan, Pavel Ruda, Pilík Luboš, Poledník Pavel Rozhodčí: Lang J. Diváků: 80. Branky: 20. Hrdlička Petr, 24. Ruda Pavel, 74. Bejvl Josef - 30.a 43. Prexl Jaroslav Veřechov - Plánice 6 : 2 (3 : 1) Domácí pokračují ve slibných výkonech a po tomto vítězství se i nadále udrželi na čele tabulky. Jejich vítězství mohlo být ještě vyšší, ale brankář Šnajdr který byl nejlepším hráčem hostů byl proti. Sám dokázal zlikvidovat několik dalších domácích tutovek a navíc měl i štěstí v podobě velmi dobře postavených tyčí své branky na kterých skončilo šest míčů z kopaček domácích fotbalistů. Rozhodčí: Šindelář .Branky: 11.,31. a 79. Košnar , 21. Šatra , 66. Podzimek , 82. Janda - 42. Novák , 57. Baštař Pavel. ŽK 4:5, ČK 1:2 Holub - Kubice , Turek (všichni po 2 ŽK)
Tabulka III.třída mužů po 4.kole 1. Veřechov 4 4 0 0 13: 3 12 ( 6) 2. Hrádek B 4 3 0 1 12: 6 9 ( 3) 3. Strážov B 4 3 0 1 6: 5 9 ( 3) 4. Měcholupy 4 2 2 0 8: 4 8 ( 2) 5. Velhartice 4 2 1 1 5: 8 7 ( 1) 6. Týnec A 4 2 0 2 11: 6 6 ( 0) 7. Plánice 4 2 0 2 11: 9 6 ( 0) 8. Horažďovice B 4 2 0 2 5: 6 6 ( 0) 9. H.M.Boží 4 1 2 1 3: 6 5 ( -1) 10. Janovice B 4 1 1 2 7: 10 4 ( -2) 11. Neznašovy 4 1 1 2 1: 4 4 ( -2) 12. Chanovice B 4 1 0 3 6: 10 3 ( -6) 13. Kolinec 4 0 1 3 1: 5 1 ( -2) 14. Zavlekov 4 0 0 4 1: 8 0 ( -6) Výsledky : Horažďovice B - Kolinec 2 : 0 ( 1 : 0) Zavlekov - Strážov B 0 : 1 ( 0 : 1) Velhartice - Hrádek B 3 : 2 ( 2 : 2) Měcholupy - Neznašovy 3 : 0 ( 1 : 0) Týnec A - H.M.Boží 5 : 0 ( 2 : 0) Veřechov - Plánice 6 : 2 ( 3 : 1) Chanovice B - Janovice B 4 : 1 ( 1 : 0) Příští kolo : Janovice B - Horažďovice B NE 17:00 Plánice - Chanovice B SO 16:00 H.M.Boží - Veřechov SO 17:00 Neznašovy - Týnec A SO 17:00 Hrádek B - Měcholupy NE 17:00 Strážov B - Velhartice NE 16:00 Kolinec - Zavlekov SO 17:00 ===================================================================