III. třída - 1.(3.)kolo 21. a 22.8.

=================================================================== III. TŘÍDA ===================================================================

VEŘECHOV PŘIVEZL BODY Z JANOVIC Třetí kolo potvrdilo , že nadále jedinými celky které pokračují v soutěži III.třídy bez ztráty bodu je nováček z Veřechova a béčko Svatoboru Hrádek. Očekávané derby v Chanovicích rozhodl ve svůj prospěch další nováček z Horažďovic. Vyrovnaný souboj o body se šťastnou koncovkou pro domácí se hrál také ve Strážově. Nejvíce překvapil Veřechov plným bodovým ziskem v Janovicích. Plánice - Týnec A 2 : 0 (0 : 0) Po bezbrankovém poločase se projevila větší snaha domácích po vítězství a ta slavila úspěch. Rozhodčí: Abraham .Branky: 50. Fiala, 73. Novák H.M.Boží - Měcholupy 0 : 0 (0 : 0) V H.M.Boží se hrál vyrovnaný zápas se hrál ve kterém se střetly zatím dva neporažené celky. I když domácí nastoupily bez čtyř hráčů základní sestavy byly bojovnému soupeři vyrovnaným protivníkem.Hosté měli v úvodu iniciativu hry na svých kopačkách, ale z mírnější převahy nevytěžili nic. Po té domácí vzpamatovali, vyrovnali hru a dokonce měli i několik slibných šancí,které zaváněli gólem. I po přestávce se hrál vyrovnaný zápas s větším počtem brankových příležitostí na straně domácích. Ve velice slušně hraném zápase bez karet ovšem nešťastně vyhodnotil rozhodčí situaci cca 3 minuty před koncem, když po faulu na domácího hráče před pokutovým územím hostů zprvu nechal výhodu a po chvilce, když šel Z. Hoffmann sám na branku soupeře odpískal faul. Tato situace se zdála být klíčová v zápase, kde byli střelci neproduktivní. I přesto byla po závěrečném hvizdu rozhodčího znát spokojenost na obou stranách. Remíza zajistila oběma celkům pokračování neporazitelnosti v tomto ročníku. Rozhodčí: Habada. Neznašovy - Velhartice 0 : 1 (0 : 1) Domácí se již ve třetím kole na svém hřišti dočkali první podzimní porážky. Rozhodčí: Kurc .Branky: Fleisig Hrádek B - Zavlekov 4 : 1 (1 : 1) Domácí pokračují soutěží nadále bez ztráty bodů. Hosté jim odolávali pouze v prvním poločase. Ten druhý již se hrál pod taktovkou Svatoboru a tři branky v síti Zavlekova znamenaly zisk přesvědčivého vítězství. Rozhodčí: Petržilka. Branky: Kutil J. 2, Šebesta, Jánský – Fous. ŽK 3:3. Strážov B - Kolinec 1 : 0 (0 : 0) Domáčí začali náporem, ale jejich aktivita s neproměněním šancí otupěla a po změně stran se často museli bránit aktivnějšímu soupeř. Ten za bezbrankového svazu nastřelil břevno. Na druhé straně měl několik slibných šancí Janda, ale v koncovce neměl štěstí. Byl to on, který v 75.minutě zatáhl míč do pokutového území, od brankové čáry přihrál před branku na nabíhajícího Souška a tato nová hráčská akvizice z z Nýrska opět dokázala stejně jako před týdnem zápas rozhodnout. Hosté dohrávali od 83.minuty bez vyloučeného Dvořáka z důvodu dvou udělených žlutých karet. Rozhodčí: Černý. Branky: 75. Soušek . ŽK 1:2, ČK 0:1(83.Dvořák R.). Chanovice B - Horažďovice B 1 : 2 (0 : 0) O osudu derby dvou rezerv se rozhodovalo až v poslední části zápasu. Nejdříve musel předčasně do kabin z důvodu druhé žluté karty domácí Kvarda. V 70.minutě Jelínek z týmu hostů poprvé skóroval. Odpověď domácích přišla o poět minut později Kolářem po úspěšně provedeném pokutovém kopu. V době kdy myslela obě družstva na remízu se po rohovém kopu dostal k míči kanonýr hostů Lávička a zvrátil vítězství na stranu Horažďovic. Rozhodčí: Veverka .Branky: 75. Kolář - 70. Jelínek, 89. Lávička ŽK 3:1, ČK 1:0 (61Kvarda – 2 ŽK). Janovice B - Veřechov 1 : 2 (0 : 1) Nováček soutěže zanechal v Janovicích dobrý dojem. Přestože hrál více než poločas oslaben bez vyloučeného Krále vyhrál zaslouženě. Rozhodčí: Haviár. Branky: PK-88-Gazdík(PK) – 24.Raška (PK), 72-Raška. Duváků : 80. ŽK 2:3, ČK 0:1(42.Král).
Tabulka III.třída mužů po 3 .kole =================================================================== 1. Hrádek B 3 3 0 0 10: 3 9 ( 3) 2. Veřechov 3 3 0 0 7: 1 9 ( 6) 3. Plánice 3 2 0 1 9: 3 6 ( 0) 4. Strážov B 3 2 0 1 5: 5 6 ( 0) 5. H.M.Boží 3 1 2 0 3: 1 5 ( -1) 6. Měcholupy 3 1 2 0 5: 4 5 ( 2) 7. Janovice B 3 1 1 1 6: 6 4 ( -2) 8. Neznašovy 3 1 1 1 1: 1 4 ( -2) 9. Velhartice 3 1 1 1 2: 6 4 ( 1) 10. Týnec A 3 1 0 2 6: 6 3 ( 0) 11. Horažďovice B 3 1 0 2 3: 6 3 ( 0) 12. Kolinec 3 0 1 2 1: 3 1 ( -2) 13. Zavlekov 3 0 0 3 1: 7 0 ( -3) 14. Chanovice B 3 0 0 3 2: 9 0 ( -6) Příští kolo : Horažďovice B - Kolinec SO 17:00 Zavlekov - Strážov B NE 15:00 Velhartice - Hrádek B NE 16:00 Měcholupy - Neznašovy SO 17:00 Týnec A - H.M.Boží SO 17:00 Veřechov - Plánice NE 15:00 Chanovice B - Janovice B NE 10:00 Nejlepší kanonýři : Novák David Plánice 4 Pavlíček Zdeněk Plánice 4 Jansta Josef Janovice B 3 Kutil Jiří Hrádek B 3 Gazdík Jindřich Janovice B 2 Mužík Radek Týnec A 2 Raška Pavel Veřechov 2 Soušek Stanislav Strážov B 2 Valenta Dušan H.M.Boží 2 Šebesta Václav Hrádek B 2 ===================================================================