IV. třída – skupina A 1.(3.) .kolo : 21. – 22.8.

=================================================================== IV. TŘÍDA – skupina A ===================================================================

ŠVIHOVSKÉ BÉČKO UNIKÁ v Kvaseticích se hrálo derby o čelo tabulky. Domácí v něm stejně jako na jaře opět podlehli rezervě FC Švihov a ta se začíná svým dalším soupeřům na čele tabulky pomalu vzdalovat. Překvapením kola je zasloužená remíza Sokola Křenice ve Vrhavči která jim vynesla první bod do tabulky nového ročníku této soutěže. Nečekané vysoké vítězství v Dlažově vyneslo rovněž první bodový zisk pro fotbalisty ze Spůle. Ježovy - Bolešiny 1 : 4 (1 : 0) Nečekaný zvrat ve vývoji zápasu nastal v Ježovech. Domácí po přízemní střele Tampy vedli od 18.minuty. Po přestávce využil chyby v domácí obraně Jadík k vyrovnání. V 55. se dostal odražený míč ke Slováčkovi a ten poslal hosty do vedení. V tobě kdy se lámal vývoj zápasu přidal Ruža třetí gól a po další chybě domácí obrany v nastaveném čase zvýšil tentýž hráč na 1:4. Rozhodčí: Vondráček . Branky: 18. Talián - 50. Jandík, 55. Slováček, 87. Ruža, 90. Rada Bezděkov B - Týnec B 6 : 0 (2 : 0) Místní derby nedalo šanci hostům ani na vstřelení čestného úspěchu. Rozhodčí: Černý. Branky: 2 Hrubý, 2 Tuček, Janda, Bače Kvasetice - Švihov B 0 : 2 (0 : 2) Tvrdě hrané utkání se příliš nevydařilo nejen domácím hráčům, ale také rozhodčímu tohoto duelu dvou soupeřů kteří patří k favoritům soutěže. Rozhodčí: Beneš .Branky: - 30. Janda, 45. Brož Dlažov - Spůle 0 : 5 (0 : 1) Domácí oslabeni bez sedmi hráčů základní sestavy tentokráte v místním prestižním derby utrpěli nepříjemný debakl. Rozhodčí: Kudláček . Branky: 58.,63. a 76. Soušek , 12. Nový, 71. Bauer. Měčín B - Měcholupy B 1 : 3 (0 : 1) Z průměrného zápasu stojí za pozornost přísné vyloučení domácího Mixána ve 20.minutě. Stejný osud ale až po 2 ŽK pět minut před koncem potkal i hostujícího hráče Jahodu. Tři minuty na to dal domácím borcům signál , že mohou zapomenout na zisk bodu třetím gólem z kopačky Petelíka. Rozhodčí: Paleček. Branky: 50. Šos - 43. Kováč, 75. Votava, 88. Petelík ČK 1:1. (20.Mixán – 85.Jahoda M.). Vrhaveč B - Křenice 2 : 2 (1 : 1) Ve slušně hraném utkání museli domácí dvakrát dotahovat jednobrankový náskok soupeře. Po druhé se jim to podařilo v hodině dvanácté, když minutu před koncem vyrovnal Hebnar. Rozhodčí: Buaer. Branky: 11. Skřivánek, 89. Hebnar - 3. Paleček J. , 65. Németh
Tabulka IV.třída – skupina A po 3 .kole =================================================================== 1. Švihov B 3 3 0 0 12: 2 9 ( 6) 2. Bolešiny 3 2 1 0 12: 6 7 ( 4) 3. Vrhaveč B 3 2 1 0 9: 5 7 ( 1) 4. Kvasetice 3 2 0 1 11: 6 6 ( 0) 5. Měcholupy B 2 2 0 0 6: 2 6 ( 3) 6. Běšiny 2 1 1 0 5: 3 4 ( 1) 7. Ježovy 3 1 0 2 9: 9 3 ( -3) 8. Spůle 3 1 0 2 9: 9 3 ( 0) 9. Bezděkov B 3 1 0 2 7: 9 3 ( -3) 10. Měčín B 3 1 0 2 5: 8 3 ( 0) 11. Křenice 3 0 1 2 5: 9 1 ( -5) 12. Dlažov 3 0 0 3 3: 14 0 ( -6) 13. Týnec B 2 0 0 2 3: 14 0 ( 0) Příští kolo : Bolešiny - Spůle NE 17:00 Křenice - Dlažov SO 17:00 Švihov B - Vrhaveč B NE 17:00 Měcholupy B - Kvasetice NE 16:00 Týnec B - Měčín B NE 14:00 Běšiny - Bezděkov B SO 16:00 Nejlepší kanonýři : Hanzlík Josef Kvasetice 7 Hebnar Lubomír Vrhaveč B 3 Slováček David Bolešiny 3 Vacovský Milan Běšiny 3 Vaněček František Švihov B 3 ===================================================================