IV. třída – skupina B 1.(3).kolo : 21.-22.8.

=================================================================== IV. TŘÍDA – skupina B ===================================================================

SLÁDEK VYSTŘÍLEL HARTMANICÍCM DALŠÍ TŘI BODY Na čele tabulky jsou po třech odehraných kolecch Hartmanice, které jsou jediným týmem s plným počtem bodů. Navíc se v jeho dresu mimořádně daří Sládkovi, který dal na podzim již osm branek. Jen o jednu branku méně má na svém kontě Mach z TJ Žihobce a ten také v tomto kole nezahálel a dvěma góly výrazně přispěl k zisku bodů v e Velkém Boru. Nervózní průběh měl zápas v Rabí ve kterém bylo rušno na hřišti i v hledišti, což bude mít pravděpodobně dobru i u zeleného stolu. Kašper. Hory - TJ Nalž. Hory 10 : 1 (6 : 0) Domácí si s chutí proti hostům kteří byli příjemným soupeřem s chutí zastříleli. Nejlepší byl tentokráte střelecky autor čtyř branek Chlada jemuž se přiblížil a z populárního hattricku se radoval a K. Klostermann. Rozhodčí: Bala Diváků: 50. Branky: 3, 9., 87. a 89. Chlada, 25. 45 a 76. Klostermann K., 35. Jaroš, 21. Jírovec, 69. Mika, - 47. Jedlička. Velký Bor - Žihobce 0 : 3 (0 : 2) Favorizovaný tým hostů podle očekávání plně v tomto zápase bodoval, ale průběh hry nebyl tak jednoznačný, jak napovídá konečný výsledek. Rozhodčí: Steinbach . Branky: - 2. Mach, 35. Mach, 60. Drobný.ŽK 1:3. Hartmanice - Nezamyslice B 7 : 1 (2 : 1) První půle přinesla vyrovnaný souboj . Hosté vedli náhodným gólem ze 7.minuty který dal Bečvář. Domácí do poločasu výsledek otočili a po přestávce již plně ovládli hru a zásluhou střelecky disponovaného Sládka , kterému to do sítí soupeřů na podzim obdivuhodně padá , což potvrdil dalšími čtyřmi góly. Rozhodčí: Bauer . Branky: 28.,54.,70. a 86. Sládek, 45. Balda, 67. a 78. Kočandrle, - 7. Bečvář Svéradice B - Malý Bor 4 : 0 (3 : 0) Domácí byli ve slušně hraném utkání od úvodních minut lepším mužstvem a bez problémů šli vstříc zaslouženému vítězství. Sestava FK Svéradice "B": Brynda - Novotný, Marek, Petřík, V.Makovec - Vaněček, Petrášek, Třeštík (46.Koutenský), J.Brabec - Svoboda st. (46.Opalecký), Fridrich (46.Mir.Bláha) Rozhodčí: Holeček. Diváci: 50. Branky : 7.Třeštík, 22.J.Brabec, 26.Petrášek, 53.Petřík Rabí – Milčice 2 : 2 (0 : 2) Zápasy obou týmů o mistrovské body jsou vždy ve znamení nervozity a ta neopustila oba kolektivy i jejich příznivce v průběhu tohoto duelu v Rabí. Domácím kteří přestože hráli bez vyloučeného Homolky za 2 ŽK se podařilo zlikvidovat dvoubrankový náskok svého soupeře a body se nakonec dělily. Rozhodčí: Kulík . Branky: 64. Voska, 73. Dupal - 30. a 36. Fabián. ŽK 4:3. ČK 1 : 1 (58. Homolka – 86. Havlík). Soběšice - Žichovice B 3 : 7 (1 : 5) V utkání bohatém na branky rozhodli o zisku třech bodů hosté již po první části zápasu. Rozhodčí: Šindelář. Branky: Branky: 45. a 78. Vaněk , 64. Požárek - 5. Bala, 25.a 30. Staněk, 35. a 40. Vítek, 54. Pešťák, 85. Novotný . ŽK 3:2.
Tabulka IV.třída – skupina B po 3 .kole =================================================================== 1. Hartmanice 3 3 0 0 15: 3 9 ( 3) 2. Kašper. Hory 3 2 1 0 12: 2 7 ( 1) 3. Žichovice B 3 2 1 0 12: 5 7 ( 4) 4. Žihobce 3 2 0 1 15: 2 6 ( 0) 5. Svéradice B 3 2 0 1 11: 4 6 ( 0) 6. Rabí 2 1 1 0 6: 4 4 ( -2) 7. Nezamyslice B 3 1 0 2 8: 11 3 ( 0) 8. Pačejov B 2 1 0 1 3: 7 3 ( 0) 9. Velký Bor 3 1 0 2 4: 9 3 ( -3) 10. Soběšice 3 1 0 2 6: 13 3 ( -3) 11. Milčice 2 0 1 1 3: 7 1 ( 1) 12. Malý Bor 3 0 0 3 3: 9 0 ( -3) 13. TJ Nalž. Hory 3 0 0 3 4: 26 0 ( 0) Příští kolo : TJ Nalž. Hory - Milčice NE 14:00 Pačejov B - Rabí NE 15:30 Malý Bor - volno NE 15:00 Svéradice B - Nezamyslice B SO 12:30 Žichovice B - Hartmanice SO 17:00 Žihobce - Soběšice SO 16:00 Kašper. Hory - Velký Bor SO 17:00 Nejlepší kanonýři : Sládek Petr Hartmanice 8 Mach Radek Žihobce 7 Brabec Jaroslav Svéradice B 4 Chlada Vít Kašper. Hory 4 Bala Petr Žichovice B 3 Drobný Milan Žihobce 3 Klostermann Karel Kašper. Hory 3 Lemberger Martin Žihobce 3 ===================================================================