Okresní přebor 1.(3.).kolo : 21.-22.8.

================================================================ OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ ===================================================================
DUKLA STŘÍDÁ BEZDĚKOV Ve 3.kole okresního přeboru přišel vedoucí Bezděkov prohrou v Železné Rudě o prvenství v tabulce . Na čelo přeboru se probojoval po vysokém vítězství nad celkem z Velkých Hydčic celek Dukly Janovice. Pouze o bod zpět jsou Dešenice které doma převálcovaly zásluhou hattricku Bartůňka hosty z Nezamyslic. Železná Ruda - Bezděkov 4 : 3 (2 : 1) Rudolf Pavel Miroslav Sedlmaier Domácí z důvodu zranění a pracovní vytíženosti hráčů postrádali ve své sestavě 6 hráčů základního kádru který doplnili v tomto duelu s lídrem tabulky tři dorostenci. Přesto od prvních minut převzali iniciativu a hosty nepustili do žádné šance.Dvojice Loos-Greiner byla u zrodu dvou prvních branek v utkání. Ve 14.minutě rychle zahrané autové vhazování hosty překvapilo a Greiner nádherně trefil horní roh branky (1:0). Ve 37.minutě bezchybnou kombinaci Loos - Greiner opět neomylně zakončuje Greiner (2:0).Hosté do té doby ani jednou neohrozili branku domácích a působili naprosto odevzdaným dojmem, ale v závěru poločasu hrubka domácí obrany jim nabídla možnost vstřelit kontaktní branku M.Bohatým (2:1). Hostům tato branka pomohla a ve druhé půli zcela vyrovnali hru a v 55.minutě po té, kdy Šlégl proměnil pokutový kop za ruku vyrovnali i skóre. To nestačilo a pět minut na to se dostali dokonce dostali do vedení po tečované střele M.Bohatého.Domácí se nevzdali, vyvinuli si tlak, ale chyběla přesnost v zakončení.Hosté ve snaze uhájit zisk bodů přitvrdili a rozhodčí Lang musel trestat .Počet žlutých karet (1:6) nakonec ani neodpovídal dění na hřišti.Nezůstalo však pouze u žlutých karet.V 72.minutě po druhé žluté opustil hřiště hostující Dumst a umožnil domácích vyvinout ještě větší tlak.Výsledek se dostavil v 83.minutě kdy Jakub Lehečka prošel středem hřiště a z 20.metrů trefil růžek branky hostů .Nečistá hra hostí měla nakonec dohru v 89.min.,kdy kapitán hostí Dulka nevybíravě fauloval a domácí kapitán Greiner již nervy na uzdě neudržel a oba museli předčasně do kabin .Domácí v úplném závěru v nastaveném čase vydřeli vítězství, kdy vstřelil vítěznou branku J.Mareš . Rozhodčí: Lang Diváků: 60. Branky: 14. Greiner, 37. Greiner, 83. Lehečka, 90. Mareš - 39. Bohatý, 55. Šlegl, 61. Bohatý. ŽK 2:7, ČK 1:2(72.Greiner - 89.Dumst, Dulka). Janovice - Velké Hydčice 6 : 2 (5 : 1) Robert Diviš Úvod utkání lépe vyšel hostům,kteří po hrubé chybě domácího obránce měli obrovskou šanci,ale domácí brankář se vyznamenal a samostatný nájezd kryl.Domácí si poté začali vytvářet šance,začali dobře kombinovat a hosty dostali pod tlak.Svoji snahu zúročili ve 23.minutě,kdy Slivoň uvolnil Mareše a ten přízemní střelou otevřel skóre. O dvě minuty později krásnou střelou k tyči zvýšil Kopecký na 2:0. Z ojedinělé akce se podařilo hostujícímu Kropáčkovi ve 32.minutě snížit na 2:1 a to bylo ze strany hostů vše. Od této minuty domácí kralovali na hřišti a z řady šancí padali i branky.Ve 34.minutě se po individuální akci trefil Slivoň.Ve 42.minutě dorazil vyraženou střelu Keřlík a v 44.minutě zvýšil po nádherné přihrávce od Slivoně Kubový a upravil poločas na 5:1. Do druhého poločasu nastoupili domácí s vidinou dostatečného náskoku a tomu také odpovídala hra.Vlažné tempo na obou stranách zvedla 70.a71.minuta,kdy nejprve hostí Vaňkem snížili na 5:2,ale z následného útoku Valdman upravil na konečných 6:2. Rozhodčí: Pressl, Branky: 23-Mareš,25-Kopecký,34-Slivoň,42-Keřlík,44-Kubový,71-Valdman - 32-Kropáček,70-Vaněk. Diváků: 60. ŽK 1:1. Hradešice B - Svéradice 1 : 3 (0 : 1) Vývoj zápasu značně poznamenalo dvojí vyloučení domácích hráčů v první poločase.Po faulu na brankáře hostů nejdříve pod sprch byl poslán Stulík a po něm ho za protesty následoval i kapitán domácích Heimlich. Této početní převahy zákonitě využili hosté a dvě minuty před poločasovou přestávkou šli do vedení. V 54.minutě stačili zvýšit na rozdíl dvou branek a ani branka v 63. minutě exekutora penalty domácího Mazucha zvrat nepřinesla. Rozhodčí: Holeček .Branky: 63. Mazuch - 43. Petřík, 54. Soukup, 86. Makovec. ČK 2:0, ŽK 0:2. Dešenice - Nezamyslice 5 : 2 (2 : 1) Nezamyslice začaly odvážně , zaskočili svého soupeře , měli herně navrch a získali také zasloužené vedení Kopačkou ve 33.minutě. Do přestávky se domácím podařilo obrátit výsledek a po změně stran si vynutili výraznou převahu a hattrickem Bartůňka získali zasloužené vítězství. Rozhodčí: Husník .Branky: 42. Poupa, 44. Bartůněk, 66. Bartůněk, 68. Poupa, 75. Bartůněk - 35. Kopačka, 70. Mašek.ŽK 1:0. Mochtín B - Luby B 2 : 2 (0 : 2) V Mochtíně se hrálo místní derby dvou rozdílných poločasů. Hosté v něm byli lepší v první půli ve které získali dvoubrankový náskok, když další vyložené šance ještě nedokázali využít.Po přestávce si obě soupeři role vyměnili a byli to domácí kteří zaslouženě vyrovnali . Rozhodčí: Vizingr . Branky: 56. Novák, 88. Valečka - 7. Petlan, 33. Šnour. ŽK 1:1. Vrhaveč - Pačejov 1 : 0 (1 : 0) Vyrovnaný, slušně hraný zápas ve kterém se hrálo bez karet. Ze šancí vytvořených hráči na obou stranách se ujala pouze jediná. V síti skončila pouze střela z trestného kopu Václava Hracha z 21.minuty která rozhodla o tom, kdo získá další tři soutěžní body. Rozhodčí: Šmrha . Branky: 21. Hrach V. So Nalž. Hory – Myslív 1 : 1 (0 : 0) Domácí měli více ze hry i více brankových příležitostí, ale hosté z minima vytěžili vedoucí branku, Tři minuty po přestávce dal po centru hlavičkou Novák vedoucí branku. V 73.minutě Podlešák dokázal zužitkovat po úniku Petra Štěcha jeho centr v upravení výsledku na konečnou dělbu bodů. Rozhodčí: Lažánek L. Branky: 73. Podlešák, - 48. Novák . ŽK 3:0.
Okresní přebor mužů po 3.kole ================================================================== 1. Janovice 3 2 1 0 11: 4 7 ( 1) 2. Dešenice 3 2 0 1 10: 7 6 ( 3) 3. Bezděkov 3 2 0 1 6: 4 6 ( 3) 4. Železná Ruda 3 2 0 1 10: 9 6 ( 0) 5. Svéradice 3 2 0 1 6: 6 6 ( 3) 6. Vrhaveč 3 1 2 0 3: 2 5 ( -1) 7. Luby B 3 1 1 1 7: 7 4 ( 1) 8. Hradešice B 3 1 1 1 4: 5 4 ( -2) 9. Myslív 3 0 3 0 2: 2 3 ( 0) 10. Pačejov 3 1 0 2 2: 3 3 ( -3) 11. Mochtín B 3 0 2 1 3: 4 2 ( -4) 12. So Nalž. Hory 3 0 2 1 3: 5 2 ( -4) 13. Nezamyslice 3 0 2 1 5: 8 2 ( -1) 14. Velké Hydčice 3 0 0 3 5: 11 0 ( -3) Příští kolo : Bezděkov - Myslív NE 17:00 Pačejov - So Nalž. Hory SO 16:30 Luby B - Vrhaveč SO 17:00 Nezamyslice - Mochtín B SO 17:00 Svéradice - Dešenice NE 16:00 Velké Hydčice - Hradešice B SO 17:00 Železná Ruda - Janovice SO 17:00 Tabulka střelců branek Bartůněk Miloš Dešenice 3 Bohatý Martin Bezděkov 3 Frous Michal Janovice 3 Greiner David Železná Ruda 3 Petrášek Michal Svéradice 3 Poupa Michal Dešenice 3 Sydorenko Vasyl Luby B 3 Vaněk Luděk Velké Hydčice 3 ===================================================================