1. A třída - 3. kolo : 21.-22.8.

<
=================================================================== 1. TŘÍDA ===================================================================

LUBY I KLATOVY B DOKÁZALY VENKU BODOVAT Po úvodních dvou zápasech které odehrály Luby v domácím prostředí zajížděly poprvé v tomto soutěžním ročníku na hřiště soupeře. V Chodově proti domácím kteří dokázali první dva duely dovést do vítězného konce příliš vyhlídek na úspěch neměly, ale bojový duch se v týmu probudil v pravý čas a výsledkem je cenný bodový zisk. Ten si rovněž přiváží TJ Klatovy B po remíze na hřišti v Dýšiné. Tento zápas byl soubojem dvou nováčků soutěže a z tohoto pohledu to byl pro Klatovy vydařený zápas. Chodov : Luby 1 : 1 ( 0 : 0 ) V celém utkání byli domácí bojovnější a měli více ze hry. První poločas hrozili především ze standardních situací, kdy jejich výšková převaha dělala hostující obraně velké problémy. Druhý poločas začal pro hosty kriticky, když ve 47. minutě neudržel brankář Kalaš lehký centr, a ten pohodlně doklepl do prázdné branky domácí Pfeifer. Domácí gól povzbudil a měli další dobré šance, které však již pozorný brankář Kalaš zneškodnil. Hosté začali konečně hrát a v 72. minutě se na velkém vápně opřel do míče Krotký, a ten skončil v síti domácích. Pak ještě měli šanci hostující Javorský a Voráček J., ale nikdo jiný již nebyl úspěšný aby překonal strážce domácí svatyně a tak zápas skončil remízou s kterou vzhledem k celkovému průběhu zápasu a k tomu, že hosté dohrávali oslabeni byla pro ně nakonec cenná. Sestava: Kalaš, Turner, Javorský, Juřina, Vejskal T. ( 70' Voráček J. ), Krotký, Čížek, Bouberle ( 90' Vejskal M. ), Ceplecha ( 60' Voráček T. ), Pikhart, Smolík P. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 ( 85' Smolík P. ) K utkání řekl trenér Startu Pavel Bečka V utkání s výborným soupeřem jsme na jeho půdě bodově uspěli, a to je pro nás nejdůležitější. Za stavu 1:0 jsme mohli prohrát o 3 branky, ale na druhou stranu jsme za stavu 1:1 mohli i vyhrát, ale to by bylo pro domácí příliš kruté. VŠ VYŠINÁ - TJ KLATOVY B 3 : 3 (1 : 1) V souboji dvou nováčků soutěže prokázali hosté dostatek herních kvalit v tomu, aby si odvezli cenný bod, přestože dohrávali v početním oslabení bez vyloučeného Ježka.. Branky : Zeman 2, Prokoš – Vítovec 2, Ježek, ŽK 2:5. ČK 0:1(Ježek). Diváci : 120.
Výsledky Tabulka 1- A třída po 3 .kole =================================================================== 1. Manětín 3 3 0 0 7: 0 9 ( 3) 2. TJ Klatovy B 3 2 1 0 11: 5 7 ( 4) 3. Chodov 3 2 1 0 7: 2 7 ( 1) 4. Přeštice B 3 2 1 0 6: 3 7 ( 4) 5. Město Touškov 3 2 0 1 7: 2 6 ( 3) 6. Přimda 3 2 0 1 9: 6 6 ( 0) 7. Křimice 3 1 2 0 7: 2 5 ( -1) 8. Blovice 3 1 1 1 2: 1 4 ( 1) 9. Luby 3 1 1 1 5: 6 4 ( -2) 10. Nýřany 3 1 1 1 4: 5 4 ( -2) 11. Dýšina 3 1 1 1 4: 7 4 ( 1) 12. SK ZČE Plzeň B 3 1 0 2 5: 6 3 ( -3) 13. Starý Plzenec 3 0 1 2 0: 5 1 ( -2) 14. Klenčí 3 0 0 3 2: 9 0 ( -3) 15. Tlučná 3 0 0 3 1: 8 0 ( -6) 16. Úněšov 3 0 0 3 6: 16 0 ( -3) Výsledky : Přimda - Město Touškov 1 : 0 ( 0 : 0) Chodov - Luby 1 : 1 ( 0 : 0) Křimice - Úněšov 7 : 2 ( 5 : 2) Manětín - Starý Plzenec 2 : 0 ( 2 : 0) Nýřany - Blovice 0 : 2 ( 0 : 0) SK ZČE Plzeň B - Klenčí 2 : 0 ( 0 : 0) Tlučná - Přeštice B 0 : 1 ( 0 : 1) Dýšina - TJ Klatovy B 3 : 3 ( 1 : 1) Program příštího kola : Město Touškov - TJ Klatovy B SO 17:00 Přeštice B - Dýšina NE 10:15 Klenčí - Tlučná NE 17:00 Blovice - SK ZČE Plzeň B SO 17:00 Starý Plzenec - Nýřany SO 17:00 Úněšov - Manětín NE 17:00 Luby - Křimice NE 17:00 Přimda - Chodov SO 17:00 ===================================================================