Krajský přebor mužů - 3.kolo 21.-22.8.

=================================================================== KRAJSKÝ PŘEBOR ===================================================================

TŘETÍ POKUS JIŽ NÝRSKU VYŠEL SKP Okula Nýrsko – SSC Bolevec 2:1(2:1) Zápas začal pro domácí šokem. Již v první minutě zápasu po zaváhání obrany se dostal k míči hostující Šiml a jeho křížná rána skončila v síti Daňkovy branky. Hosté pak působili fotbalověji, když těžili z nepřesností domácích borců. Agilní Zwiefelhofer se snažil vyburcovat ve středu hřiště své spoluhráče k větší aktivitě. Ti se do první šance dostali až ve 22. minutě. Po pravé straně se uvolnil Zahrádka, na jeho přetažený centr si naběhl Rubáš, ale trefil jen nohy brankáře. Zdálo se že hosté budou i nadále v klidu kontrolovat průběh zápasu. Proti byl v 28.minutě Zwiefelhofer , unikl, přesnou přihrávkou uvolnil nabíhajícího Zahrádku a ten po zemi podél brankáře hostů srovnal skóre utkání. O čtyři minuty později se přehnala nad hřištěm průtrž mračen a hlavní rozhodčí zápasu přerušil utkání na 5. minut. Oddechový čas více prospěl domácím. Ti kupodivu na mokrém povrchu zpřesnili a hlavně zrychlili hru a byli jasně lepším týmem. Ve 44. minutě zahrávali z pravé strany rohový kop, prudký míč po zemi se dostal k Zahrádkovi a ten z otočky prostřeli míč podruhé do sítě gólmana hostů. Branka do šatny domácí povzbudila a začali aktivně i na začátku druhé půle. Hned ve 48. minutě pálil domácí Rubáš z pěti metrů nad branku hostí. Hosté se nechtěli smířit s porážkou a nebezpečí hrozilo hlavně od útočníka Šimla. Kterému se věnoval Polák a úspěšně jeho útočné aktivity eliminoval. Nýrsko si vypracovalo i další příležitosti k pojištění výsledků, jenže v koncovce nenašlo dostatek klidu. Své šance tak postupně zahazovali Zahrádka. a Zwiefelhofer při zpracovávání míče ve vyložené střelecké situaci nešťastně podklouzl. I hosté se dostávali do několika šancí, naštěstí však obrana Nýrska již pracovala bez chyby. Těsně před koncem se před vápnem uvolňoval hostující Šiml a byl zastaven za cenu faulu, ale ani z tohoto trestného kopu nedokázali hosté skóre srovnat . Pro domácí se tak na třetí pokus podařilo potěšit své příznivce a získat jako nováček první vítězství v krajském přeboru. Branky: 27. – 44.min. Zahrádka – 1.min.Šiml.. Rozhodčí: Ardeleánu .Diváků: 200. Sestava Nýrsko: Daněk – Hájek, Pavlík, Šteiner, Polák – Presl K., Kajínek, Zwiefelhofer, Rubáš – Zahrádka(90’Zahrádka), Šůs.(71’Smolík).
V SUŠICI SE HISTORIE NEOPAKOVALA Sušice - Poběžovice 7 : 1 (2 : 1) V Sušici se očekávalo zajímavé utkání dvou soupeřů kteří se při vzájemném měření sil v domácím prostředí příliš nedaří. Úvod jakoby znovu tuto známou bilanci dokázanou skutečnost potvrdil., neboť to byli hosté, kteří již ve 3.minutě zmratili téměř dvě stě diváků vedoucí brankou Vitoně. Sušice se nenechala touto rycholu brankou vyvést z míry a v dalším průběhu dokázala, že se historie tentokrát opakovat nebude. V 6.minutě ještě trefil L.Marek břevno, dvě+ příležitosti měl Kočí, ale poprvé hlavičkoval nad a po druhé lízl míč z jeho hlavičky tyč. V 16.minutě po pěkné akci přes celé hřiště na tři doteky se dostal nabíhající z druhé vlny Frančík a vydařenou střelou prostřelil brankáře a srovnal skóre. V 26.minutě se představil ve výborném světle Prchlík, který po individuální akci kdy obešel dva obránce, bezpečně zavěsil a obrátil skóre. Domácí pokračovali v náporu ale do poločasu se nic nezměnilo ani po střele Hracha která minula tyč poběžovické branky. Vstup do druhé půle se vydařil hostům, byli aktivnější a jakoby prahli více po vítězství než domácí. Domácí po čtvrhodině hry přidali a v této střední části II.půle se začal lámat chleba. V 60.minutě se o to postaral Hoda který vtipnou patičkou zvýšil na 3:1. O devět minut později prokázal dobrý přehled mladíček Prchlík který vystihl chybnou rozehrávku hostů a nádhernou trefou dal svojí druhou a v pořadí čtvrtou branku svého týmu. V 76.minutě si naběhl na přihrávku Hoda a jeho dělovku se štěstím vykopl Němec z brankové čáry. V 82.minutě se konečně dočkal nejlepší hráč na hřišti Pavel Hubáček. Jako správný kapitán se snažil být u všeho a svůj výkon podhrl šestou brankou . Po individuální akci při které obešel tři hráče hostů , počkal si na pohyb brankáře a pak obloučkem poslal míč za jeho záda. Tečku za vysokým vítězstvím Sušice udělal Kočí který dokázal zužitkoval přihrávku od Cihláře a upravil na konečných 7:1. Rozhodčí: Diváků: 185. Branky: 16. Frančík, 26. Prchlík, 37. Hoda, 69. Prchlík, 71. Kočí, 82. Hubáček, 90. Kočí - 3.Vrtoň. Sestava Sušice : Míček – Potužák(83.Kodýdek), Hoda, L.Marek(83.Holý), Votava, Prchlík, Frančík(75.Hupka), Hrach, Hubáček, Cihlář, Kočí,
HORAŽĎOVICE BYLY V SOUBOJI NOVÁČKŮ BLÍZKO K VÍTĚZSTVÍ Holýšov - Horažďovice 2 : 2 (2 : 0) Zápas dvou rozdílných poločasů se hrál na hřišti lídra tabulky. V duelu dvou nováčků patřila první část domácím . Po chybě Jánského nejprve ve 20.minutě dal vedoucí branku Holýšova Tlustý a ve 32.minutě zvýšil další domácí kanonýr Procházka na rozdíl dvou branek.Jelikož ve 38.minutě faul na pronikajícího Šafandu nechal rozhodčího Dudu v klidu výsledek první půle již zůstal nezměněn. Za tohoto stavu nastoupili hosté do druhé půle s odhodláním i maximálním fyzickým i herním nasazením odvrátit hrozící neúspěch. Hosté přidali výrazně na obrátkách a naopak domácím začali rychle ubývat síly které jim v závěru viditelně chyběli. Horažďovice se získaly převahu a dostali se na koně kontaktní brankou kterou dal v 60.minutě Strakoš. Bylo jen otázkou času kdy se skóre srovná. Podařilo se to 70.minutě kdy po centru Stulíka vyrovnal Pintíř. Hosté pak kontrolovali hru, měli blíže k vítězství, ale v cestě jim stál výborný brankář Hutta. Branky : Tlustý, Procházka – Strakoš, Pintíř. Sestava Horažďovic : Rybár – Brůha, Malý, Pintíř, Malík, Jánský, Pavlík, Stulík, Kočí, Šafanda, Strakoš(střídali Janouškovec , Fiřt a Červený).
Tabulka Krajský přebor po 3 .kole =================================================================== 1. Holýšov 3 2 1 0 12: 5 7 ( 1) 2. Horní Bříza 3 2 1 0 8: 3 7 ( 4) 3. Staňkov 3 2 1 0 3: 1 7 ( 4) 4. Domažlice 3 1 2 0 4: 3 5 ( -1) 5. Horažďovice 3 1 2 0 4: 3 5 ( 2) 6. Bolevec 3 1 1 1 8: 4 4 ( 1) 7. Sušice 3 1 1 1 9: 6 4 ( -2) 8. Přeštice 3 1 1 1 6: 4 4 ( -2) 9. Chlumčany 3 1 1 1 5: 3 4 ( 1) 10. Nýrsko 3 1 1 1 3: 4 4 ( -2) 11. SK ZČE Plzeň 3 1 1 1 5: 7 4 ( 1) 12. FC Rokycany 3 0 2 1 4: 5 2 ( -4) 13. Rapid Plzeň 3 0 2 1 2: 3 2 ( -1) 14. Poběžovice 3 0 2 1 3: 9 2 ( -1) 15. Tachov 3 0 1 2 2: 10 1 ( -5) 16. Slavoj Mýto 3 0 0 3 3: 11 0 ( -6) Holýšov - Horažďovice 2 : 2 ( 2 : 0) Přeštice - Slavoj Mýto 4 : 1 ( 3 : 0) Domažlice - SK ZČE Plzeň 2 : 2 ( 2 : 0) Sušice - Poběžovice 7 : 1 ( 2 : 1) Tachov - Chlumčany 2 : 2 ( 1 : 2) Nýrsko - Bolevec 2 : 1 ( 2 : 1) FC Rokycany - Horní Bříza 3 : 3 ( 1 : 2) Staňkov - Rapid Plzeň 1 : 0 ( 1 : 0) Program příštího kola : Horažďovice - Rapid Plzeň NE 17:00 Horní Bříza - Staňkov SO 17:00 Bolevec - FC Rokycany SO 17:00 Chlumčany - Nýrsko SO 17:00 Poběžovice - Tachov SO 17:00 SK ZČE Plzeň - Sušice SO 17:00 Slavoj Mýto - Domažlice NE 17:00 Holýšov - Přeštice NE 17:00 ===================================================================