1. A třída - 2 . kolo : 14.-15.8.

=================================================================== 1. TŘÍDA ===================================================================

KLATOVSKÁ REZERVA VYHRÁLA A JE PRVNÍ V neděli přijelo do Klatov exúčastník krajského přeboru tým z Tlučné. Ve druhém kole 1.A třídy a narazilo na velmi dobře připraveného nováčka , který dokázal že mu tato druhá nejvyšší krajská soutěž bude slušet více, než nižší 1.B třída ve které za ně ještě na jaře nastupoval výborný dlouholetý hráč Jindřich Sojka, který svými výkony a nádhernými fotbalovými kousky bavil diváky. Ten se pře premiérový, zápasem 1.A třídy v Klatovech loučil se svou bohatou hráčskou kariérou a za svoje hráčské umění i oddanost klatovské kopané ho diváci i tentokráte odměnili a poděkovali potleskem. Dodatečný dárek mu připravili a jeho loučení s kariérou jistě zpříjemnili jeho bývalí spoluhráči svým v duelu který po té následoval. Další zástupce 1.A třídy kde účast družstev z Pošumaví ve srovnání s minulým ročníkem poněkud prořídla (Horažďovice a Nýrsko podstoupily a Strážov s Mochtínem naopak sestoupily) Start Luby ve druhém a pro Start důležitém zápase dokázal porazit dalšího exúčastníka KP Tatran Přimda . KLatovy B – Tlučná 6:1 Karel Zedek Miroslav Sedlmaier Již ve druhé minutě se po chybě obrany k míči dostal Břečka a rozjel brankostroj domácích. V 17.minutě se ve vápně dostal k míči Dolejš uviděl Břečku a ten se opět nemýlil 2:0. Pět minut poté Břečka vyslal do brejku Vítovce, který tváří v tvář nedal hostujícímu brankáři šanci a zvýšil na 3:0. Ve 28.min se nádherně opřel na vápně do balonu Kováč a vymetl hostům pavučiny v šibenici 4:0. V závěru první půle střílel z dálky Kotáb a po chybě brankáře uzavřel skóre poločasu na 5:0. Druhý poločas již domácí s vědomím bezpečného tříbrankového náskoku polevili a tak výsledkem jejich hry byla 63.minuta ve které proměnili pouze jednu šanci , když si míč ve vápně vyměnili Břečka s Dolejšem a poslední jmenovaný zvýšil na 6:0. O dvě minuty později trefil z pravé strany centrovaný míč hlavou Kučera a zaznamenal tak čestný úspěch hostů . Poločas : 5:0. Branky : 2,17.min Břečka,21.min Vítovec,28.min Kováč,38.min Kotáb J,65.min Dolejš - 68.min Kučera. Rozhodčí : Hanilec Přemysl. Diváků : 150. ŽK 2:2. Sestava Klatov: Herman-Kováč,Kraus,Dolejš,Kotáb Z-Vítovec,Spolek,Lukeš M(70.min Jandoš),Janek (55.minJežek) - Břečka,Kotáb J(75.min Toman P) Luby - Přimda 3 : 2 Domácí po nepříliš vydařeném prvním kole kdy na tomto hřišti před týdnem prohráli s M.Touškovem přikročili k utkání s Tatranem Přimda, který přijel ozdoben vysokým vítězstvím v domácího kolbiště nad Úněšovem zodpovědně. Ve vyrovnaném zápase sice stovce diváků zabrnkali na nervy po té, když mezi 30. a 32.minutou přišli nejen o jednobrankový náskok ze 17.minuty, ale dovolili soupeři výsledek obrátit. Za nepříznivého stavu 1:2 nastoupili do druhé půle s cílem znovu zvrátit výsledek ve svůj prospěch.a získat první tři důležité body. V 53.minutě udělali první krůček Pavlem Smolíkem, který dal v tomto zápase svůj druhý gól a vyrovnal na 2:2. Druhý a nejdůležitější krok pak udělal Javorský, který se rozpomněl na své úspěšné dřívější střelecké pokusy a v 67.minutě zajistil Startu vedení. Domácí o jeho udržení nejen úspěšně bojovali a nakonec mohlo být jejich vítězství ještě výraznější, ale vyložené šance Javorského ani střídajícího Petra Hodla již síť hostů nerozvlnily. Poločas: 1:2. Rozhodčí : Pastyřík st. Branky : 14. a 53. Smolík P., 67. .Javorský – 30.Kartiz, 32.Sabo. Diváků 100. ŽK 2:4.Sestava Startu Luby: Kalaš – Truner , Javorský, Juřina, Vejskal T.(82.Hodl P.), Krotký, Čížek T., Bouberle, Pikhart, Smolík P.(90.Papay P.), Ceplecha(60.Voráček T.).
Tabulka 1- A třída po 2.kole =================================================================== 1. TJ Klatovy B 2 2 0 0 8: 2 6 ( 3) 2. Město Touškov 2 2 0 0 7: 1 6 ( 3) 3. Chodov 2 2 0 0 6: 1 6 ( 3) 4. Manětín 2 2 0 0 5: 0 6 ( 3) 5. Přeštice B 2 1 1 0 5: 3 4 ( 1) 6. Nýřany 2 1 1 0 4: 3 4 ( 1) 7. Přimda 2 1 0 1 8: 6 3 ( 0) 8. Luby 2 1 0 1 4: 5 3 ( -3) 9. Dýšina 2 1 0 1 1: 4 3 ( 3) 10. Křimice 2 0 2 0 0: 0 2 ( -1) 11. Blovice 2 0 1 1 0: 1 1 ( -2) 12. Starý Plzenec 2 0 1 1 0: 3 1 ( -2) 13. SK ZČE Plzeň B 2 0 0 2 3: 6 0 ( -3) 14. Úněšov 2 0 0 2 4: 9 0 ( -3) 15. Klenčí 2 0 0 2 2: 7 0 ( -3) 16. Tlučná 2 0 0 2 1: 7 0 ( -3) Výsledky : Město Touškov - Dýšina 4 : 0 ( 2 : 0) TJ Klatovy B - Tlučná 6 : 1 ( 5 : 0) Přeštice B - SK ZČE Plzeň B 4 : 2 ( 2 : 0) Klenčí - Nýřany 2 : 3 ( 1 : 1) Blovice - Manětín 0 : 1 ( 0 : 1) Starý Plzenec - Křimice 0 : 0 ( 0 : 0) Úněšov - Chodov 1 : 3 ( 1 : 2) Luby - Přimda 3 : 2 ( 1 : 2) Příští kolo : Přimda - Město Touškov NE 22.08.2004 17:00 Chodov - Luby NE 22.08.2004 17:00 Křimice - Úněšov NE 22.08.2004 17:00 Manětín - Starý Plzenec NE 22.08.2004 17:00 Nýřany - Blovice NE 22.08.2004 17:00 SK ZČE Plzeň B- Klenčí NE 22.08.2004 17:00 Tlučná - Přeštice B SO 21.08.2004 17:00 Dýšina - TJ Klatovy B NE 22.08.2004 17:00 ===================================================================