IV. třída – skupina A 13 .kolo : 14.-15.8.

=================================================================== IV. TŘÍDA – skupina A ===================================================================

V PLNÝM POČTEM BODŮ JEN TŘI TÝMY Po dvou předehraných kolech vstoupí do třetí série bojů o mistrovské body s plným počtem bodů tři týmy. Vedle favorizovaných týmů béčka Švihova a Kvasetic je to i po šťastném vítězství nad TJ Spůle rezerva Sokola Vrhaveč. Druhé, dle rozlosování třinácté předehrávané kolo bylo ve znamení velké vyrovnanosti . Dlažov , Spůle i Křenice, tedy fotbaloví trpaslíci svým soupeřům podlehli až v samotném závěru. Mezi střelci se začíná opět prosazovat suverén minulých ročníků kanonýr Sokola Kvasetice Josef Hanzlík, autor čtyř z pěti branek v utkání v Křenicích Dlažov - Bolešiny 2 : 5 (1 : 2) Zcela vyrovnaný zápas se začal nepříznivě vyvíjet v neprospěch domácích v 80.minutě kdy získali hosté jednobrankový náskok. Domácí ve snaze vyrovnat hru otevřeli a hostům se vydařil dva rychlé brejky kterými zisk bodů ještě jistili. Rozhodčí: Paleček . Branky: 19. Jarko J., 60. Toman - 11. Trojan , 41. Jandík , 80. Jiřík, 85. a 90. Slováček . ŽK 1:1, ČK: 1:0(90.Jarko Josef). Křenice - Kvasetice 2 : 5 (1 : 2) Hosté potvrdili roli favorita, přestože jim Křenice více než hodinu úspěšně odolávaly. Pak vzal taktovku do ruky kanonýr Josef Hanzlík čistým hattrickem zakončil svojí čtyřbrankovou bilanci v tomto duelu. Rozhodčí: Černý . Branky: 37. Németh, 70. Rejthar F. - 31. Liška Petr, 58., 68., 71. a 82. Hanzlík J. ŽK 1:0. Běšiny - Ježovy 2 : 0 (0 : 0) Hosté se představili v dobrém světle, ale Běšiny svojí mírnou převahu dokázaly zužitkovat po hodině hry také brankově. Rozhodčí: Bauer .Diváků: 50. Branky: 60. Matějka, 71. Vacovský Spůle - Vrhaveč B 2 : 3 (2 : 1) Nezasloužená prohra domácích fotbalistů kteří sehráli vyrovnaný zápas se šťastnou koncovkou pro soupeře. Hostům vyšly závěry poločasů , když v prvním Hebnar proměnil pokutový kop v 90.minutě pak Ryba dal vítěznou branku. V nevozním a ze strany hostů příliš tvrdě hraném závěru ve kterém hosté během 14 minut viděli pět žlutých karet mohl vše zachránit Soušek , ale nebyl jako exekutor nařízené penalty úspěšný. Rozhodčí: Vondráček . Branky: 6. a 18. Petr - 37. Hebnar, 47. a 90. Ryba Švihov B - Měčín B 4 : 2 (1 : 1) Slušně hrané utkání na hřišti v Ježovech skončil v první půli nerozhodně, když za hosty vyrovnával ve 43.minutě Mixan. Po přestávce šli hráči Měčína dokonce do vedení, ale Kudjak vyrovnal, Brož z penalty zajistil otočení skóre a Vaněček čtvrtým gólem zasloužené vítězství jistil. Rozhodčí: Husník Diváků: 30. Branky: 37. Čížek, 57. Kudják, 60. Brož, 70. Vaněček - 43. Mixán, 49. Kadlec Měcholupy B - Bezděkov B 3 : 1 (2 : 1) Nováček soutěže který měl v prvním kole volno poprvé zasáhl do bojů a mistrovské body a za bojovný výkon si připsali do tabulky jejich plný počet. Rozhodčí: Bauer. Diváků: 30. Branky: 26. Řezníček, 39. Kanta, 78. Flodr - 31. Císler
Tabulka IV.třída – skupina A po 2 .kolech =================================================================== 1. Švihov B 2 2 0 0 10: 2 6 ( 3) 2. Kvasetice 2 2 0 0 11: 4 6 ( 3) 3. Vrhaveč B 2 2 0 0 7: 3 6 ( 3) 4. Bolešiny 2 1 1 0 8: 5 4 ( 1) 5. Běšiny 2 1 1 0 5: 3 4 ( 1) 6. Ježovy 2 1 0 1 8: 5 3 ( 0) 7. Měcholupy B 1 1 0 0 3: 1 3 ( 0) 8. Měčín B 2 1 0 1 4: 5 3 ( 3) 9. Křenice 2 0 0 2 3: 7 0 ( -6) 10. Spůle 2 0 0 2 4: 9 0 ( -3) 11. Týnec B 1 0 0 1 3: 8 0 ( 0) 12. Dlažov 2 0 0 2 3: 9 0 ( -3) 13. Bezděkov B 2 0 0 2 1: 9 0 ( -3) Příští kolo : Ježovy - Bolešiny SO 17:00 Bezděkov B - Týnec B SO 17:00 Měčín B - Měcholupy B NE 15:00 Kvasetice - Švihov B SO 17:00 Vrhaveč B - Křenice NE 17:00 Dlažov - Spůle SO 17:00 ===================================================================