IV. třída – skupina B 13 .kolo : 14.-15.8.

=================================================================== IV. TŘÍDA – skupina B ===================================================================

ŽIHOBCE PŘEKVAPIVĚ DOMA NEBODOVALY Po dvouciferném vítězství TJ Žihobce v úvodním kole o pouti doma , kdy dali do sítě fotbalistů z N.Hor tucet branek přišel tentokráte půst. V utkání s TJ K.Hory nedali střelecky disponovaní domácí útočníci ani jedinou branku a to se jim tak často nestává. Stalo se a jeden z favoritů této skupiny IV.třídy nejen neskóroval, ale také nebodoval. Hartmanice po vysokém vítězství v prvním kole doma tentokráte sice opět vyhráli v Malém Boru, ale bylo to vítězství velice šťastné a vyneslo je na čelo tabulky. Žichovice B - Velký Bor 4 : 1 (2 : 0) Žichovická rezerva nastoupila s dvěma hráči z prvního týmu Chodem a Frýdou, kteří nakonec byli skutečnými posilami a podíleli se na polovině vstřelených branek. Tito hráči jim výrazně pomohli, když oba skórovali Rozhodčí: Kulík . Branky: 14. Chod Oldřich, 33. Hami Petr, 53. Frýda Tomáš, 64. Bala Petr - 89. Voráč František Žihobce – Kašperské Hory 0 : 1 (0 : 0) Domácí nastoupili bez pěti opor základní sestavy.Po pěti minutách hry se navíc zranil kapitán další hráč středu hřiště a to se projevilo na hře. Hosté postupně získali převahu, ale nebezpečnější byli z brejků domácí . K jejich škodě však bez brankového efektu. V závěru zápasu který se rýsoval jako remízový přišel v podobě trestu, kdy po druhé žluté kartě musel jeden z domácí borců předčasně pod sprchy Konečný výsledek se zrodil až v samotném závěru zápasu,kdy se nejprve nechal zbytečně vyloučit (po druhé žluté kartě) domácí útočník,a následnou přesilovku dokázali hosté využít . V 86.minutě z hranice šestnáctky pěknou technickou střelou "ala Poborský" vylepšenou "angličanem" trefil F.Fuchs. Rozhodčí: Holeček Diváků: 30. Branky: - 86. Fuchs František. ČK 1:0. Rabí - TJ Nalž. Hory 4 : 2 (2 : 1) Branka v 17.minutě kterou dal Kareš hlavou poslala hosty překvapivě do vedení. V závěru první půle nejdříve Fiala střelou z 25 metrů překvapil brankáře hostů a ta ho přeskočila za jeho záda. V poslední minutě prvního poločasu Löffelmann dorazil pohotově po té kdy střela Janečky vypadla brankáři z náručí. V 60.minutě nejdříve Vošalík neproměnil penaltu a nedáš dostaneš se potvrdilo a v 63.minutě A.Jedlička vyrovnal. Závěr zápasu patřil domácím. V 85.Janečka po kombinační akci dal na 3:2 a v 90 z PK za faul brankáře hostů L.Fiala upravil na konečných 4:2. Rozhodčí: Petržilka J. Diváků: 80 Branky: 40. a 90. Fiala , 45. Löffelmann , 85. Janečka - 17. Kareš , 63. Jedlička A. Pačejov B - Svéradice B 3 : 2 (0 : 1) Domácí museli dvakrát dotahovat jednobrankový náskok soupeře. Poprvé srovnal Cíkán přímo z rohového kopu , po druhé v 81. Smolík a vítěznou brankudal pět minut před koncem Boř. Rozhodčí: Holeček .Branky: 54. Cikán , 81. Smolík , 85. Boř - 31. a 73. Brabec J. Malý Bor - Hartmanice 2 : 3 (0 : 1) V prvním poločase byly lepší hosté kteří svojí herní převahu vyjádřili vedoucí brankou ve 31.minutě. Po změně stran to byli naopak domácí kteří udávali tón hry, ale v koncovce se opět prosadili hosté. Domácím vynesl závěrečný finiš pouze korigování výsledku brankou Pivničky v poslední minutě. Rozhodčí: Bala . Branky: 68. Heřman P., 90. Pivnička P. – 31. a 60. Tušinvský P., 69. Sládek. ŽK 1:0. Nezamyslice B - Soběšice 5 : 1 (1 : 1) Domácí po vyrovnané první půli svého soupeře po přestávce přitlačili a výsledek v podobě čtyř branek se dostavil. Rozhodčí: Steinbach . Branky: 2 -Hanzlík , Jeřábek, Bečvář , Kubovec - Hübner
Tabulka IV.třída – skupina B po 2 .kolech =================================================================== 1. Hartmanice 2 2 0 0 8: 2 6 ( 3) 2. Žichovice B 2 1 1 0 5: 2 4 ( 1) 3. Kašper. Hory 2 1 1 0 2: 1 4 ( 1) 4. Žihobce 2 1 0 1 12: 2 3 ( -3) 5. Svéradice B 2 1 0 1 7: 4 3 ( 0) 6. Nezamyslice B 2 1 0 1 7: 4 3 ( 0) 7. Rabí 1 1 0 0 4: 2 3 ( 0) 8. Velký Bor 2 1 0 1 4: 6 3 ( 0) 9. Soběšice 2 1 0 1 3: 6 3 ( 0) 10. Pačejov B 2 1 0 1 3: 7 3 ( 0) 11. Malý Bor 2 0 0 2 3: 5 0 ( -3) 12. Milčice 1 0 0 1 1: 5 0 ( 0) 13. TJ Nalž. Hory 2 0 0 2 3: 16 0 ( 0) Příští kolo : Kašper. Hory - TJ Nalž. Hory SO 17:00 Velký Bor - Žihobce SO 17:00 Soběšice - Žichovice B NE 14:00 Hartmanice - Nezamyslice B SO 14:00 Svéradice B - Malý Bor NE 10:30 volno - Pačejov B NE 17:00 Rabí - Milčice NE 16:00 ===================================================================