III.třída – 13.kolo (14.-15.8.)

=================================================================== III. TŘÍDA ===================================================================

NEUVĚŘITELNÝ OBRAT UTKÁNÍ V MĚCHOLUPECH V Měcholupech se poprvé na hřišti soupeře představil nováček z Plánice. Ten přijel ozdoben o vysoké vítězství nad Velharticemi v úvodním kole dosažený na domácím půdě. V Měcholupech které přivezly bod za remízu v Janovicích sahala Plánice po třech bodech. Domácím se ale podařil neuvěřitelné závěrečná desetiminutovka ve které dokázali vymazat dvoubrankový náskok nováčka a nakonec minutu před koncem zkušeným Johánkem získali plný počet bodů. Stínem kola bude dohra u zeleného stolu zápasu Veřechov – Chanovice B z důvodu nedostavení družstva hostů k tomuto duelu. Kolinec - Hrádek B 1 : 2 Kolinec tímto zápasem po dvou letech otevíral domácí hřiště. Ve 44.minutě dali hosté vedoucí gól. Na rozdíl dvou branek zvýšil v 75. minutě z penalty Šebesta, O tři minuty později se vrátili domácí zpět do hry o body rovněž brankou z penalty kterou proměnil Milfort, ale oslabení od 75.minuty které neukázněným chováním zapříčinil Kalný jim vzalo vítr z plachet na vyrovnání. Rozhodčí: Lecjaks Diváků: 100.Branky: Milfort Jiří - Javorský Štěpán, Šebesta Václav. ČK: (75.Kalný Petr). Měcholupy - Plánice 3 : 2 (0 : 1) Hosté zvýšili v 70.minutě zásluhou střelce Pavlíčka své vedení z první půle již na rozdíl dvou branek. Domácí však zbraně nesložili a třemi góly v závěrečné desetiminutovce skóre otočili. Rozhodčí: Husník. Branky: 80. Novák Petr, 86. Vlasák Jan, 89. Johánek Jiří - 8. a 70. Pavlíček . .ŽK 1:1. Týnec A - Janovice B 2 : 3 (1 : 2) Domácí bojově naladěni po nečekaném bodovém zisku venku s béčkem Chanovic se tentokráte bodů v místním derby s rezervou Dukly Janovice nedočkali. Rozhodčí: Veverka Diváků: 50. Branky: 23. Hrudička Jindřich, 90. Pytel Tibor - 15. Jansta Josef, 30. Jansta Josef, 48. Výtisk Petr Veřechov - Chanovice B - nehráno Hosté se k utkání nesešli a do Veřechova nedorazili. Domácí premiéra po postupu do III.třídy se tak odkládá. Rozhodčí: Abraham. Strážov B - Horažďovice B 3 : 1 (2 : 1) Ve Strážově vyběhli poprvé po rekonstrukci trávníku domácí k prvnímu podzimnímu soutěžnímu zápasu. Na 80 diváků vidělo vyrovnaný zápas . Již v první minutě měl tutovku na noze Janda, ale sám před brankářem neproměnil. Úspěšnější byl v 11.minutě Mayer, který hlavičkou usměrnil míč k tyči 1:0. O dvě minuty měli domácí po radosti, když po rohovém kopu zapomněli na nekrytého Lukeše a ten pohodlně vyrovnal. Minutu před koncem první půle poslal domácí znovu do vedení jejich kanonýr Janda a vítězství jistil v 80.minutě po samostatné akci Standa Soušek. Rozhodčí: Kurc. Branky : 11.Mayer, 44.Janda V., 80.Soušek S. – 13. Lukeš . ŽK 3:0. Diváků: 80. Zavlekov – Neznašovy 0 : 1 (0 : 1) Hosté si vítězství mohli ještě pojistit v 50. minutě, ale nařízenou penaltu zneškodnil brankář domácích Milan Špitalský. Domácí kromě několika šancí si trvalejší tlak nevytvořili a prodloužili tak čekání na gól. Rozhodčí: Vizingr. Branky : 22. Mundl.ŽK 2:3. Velhartice - H.M.Boží 1 : 1 ((1 : 0) Klára Hrdličková Ve Velharticích střetly dva týmy pro které vzájemný souboj má vždy příchuť velkého derby. Od začátku se hra odehrávala v bojovném duchu od jedné branky ke druhé. Ve 12. minutě se dostal před branku do gólové šance domácí M. Vilikovský, ale bez úspěšného zakončení. Po chvíli zatrnulo u domácích fanoušků, když měli šanci skórovat hosté. Ve hře začali mít navrch mírně domácí a po závaru před brankou v 18. minutě konečně úspěšně zakončil L. Pilík. Do konce první poloviny se kromě šance domácího Vilikovského v 35. minutě, kdy jeho krásná střela skončila v rukou hostujícího brankáře, nic zajímavého nestalo. Do druhé poloviny nastoupili domácí bez bojovného ducha, čehož v 51. minutě využili hosté a D. Valenta skóroval. V derby se tedy začínalo od začátku a oba týmy se snažily urvat cenné tři body na svoji stranu. V 60. minutě se po přihrávce L.Pilíka dostala do gólové šance nová posila domácího týmu J.Vinc, ale skóre zůstalo až do konce utkání po dalších šancích na obou stranách nezměněno a tak další derby skončilo smírnou remízou. Rozhodčí: Haviar. Branky : 18. L.Pilík – 51. D. Valenta . ŽK 4:2. Diváků : 150.
Tabulka III.třída mužů po 2 .kolech =================================================================== 1. Hrádek B 2 2 0 0 6: 2 6 ( 3) 2. H.M.Boží 2 1 1 0 3: 1 4 ( 1) 3. Janovice B 2 1 1 0 5: 4 4 ( 1) 4. Měcholupy 2 1 1 0 5: 4 4 ( 1) 5. Neznašovy 2 1 1 0 1: 0 4 ( 1) 6. Plánice 2 1 0 1 7: 3 3 ( 0) 7. Týnec A 2 1 0 1 6: 4 3 ( 0) 8. Veřechov 1 1 0 0 2: 0 3 ( 3) 9. Strážov B 2 1 0 1 4: 5 3 ( 0) 10. Kolinec 2 0 1 1 1: 2 1 ( -2) 11. Velhartice 2 0 1 1 1: 6 1 ( -2) 12. Chanovice B 1 0 0 1 1: 4 0 ( -3) 13. Zavlekov 2 0 0 2 0: 3 0 ( -3) 14. Horažďovice B 2 0 0 2 1: 5 0 ( -3) Příští kolo : Chanovice B - Horažďovice B NE 10:00 Janovice B - Veřechov NE 17:00 Plánice - Týnec A SO 16:00 H.M.Boží - Měcholupy SO 17:00 Neznašovy - Velhartice SO 17:00 Hrádek B - Zavlekov NE 17:00 Strážov B - Kolinec NE 16:00 ===================================================================