Okresní přebor 13 .kolo : 14.-15.8.

=================================================================== OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ ===================================================================

SYDORENKO HATTRICKEM V LUBECH OTOČIL VÝSLEDEK Mezi nejlepší zápasy předehrávaného 13.kola patřil duel v Lubech. Hostující Dešenice potvrdily , že jejich tříbodový zisk v Pačejově v úvodním kole nebyl náhodný a vedly v Lubech 1:0. Domácí ale střelecky disponovaným mladíkem Sydorenkem po přestávce výsledek otočili a nakonec odolali i početní převaze hostů. Pět branek viděli diváci také ve Velkých Hydčicích kde hosté ze železné Rudy nakonec byli úspěšnější a vítězstvím odčinili ztrátu bodů z domácího prostředí v předcházejícím duelu se Svéradicemi. Druhou remízu za sebou uhráli fotbalisté Nezamyslic, tentokráte doma s posilněným nováčkem z Hradešic.Po dvou kolech se do čela OP probojovali Myslív - Vrhaveč 0 : 0 (0 : 0) Na premiérovou branku v novém ročníku si diváci v Myslívě musí ještě počkat. Obě družstva měla opatrný začátek, ale po dvaceti minutách hry se osmělila a začaly rodit první šance. Domácí Sládek ale pálil vedle a možnosti ohrozit domácí hranku zase soupeři znemožnil několika dobrými zákroky brankář Beran. Ve druhé půli pokračovala obě družstva v otevřené , útočné hře . V 65.minutě nezapršelo na straně domácích po šanci Beníška který pálil pouze do boční sítě . Hosté měli notnou dávku smůly v 75.minutě kdy nastřelili břevno a tak se nakonec spravedlivě body dělily. Rozhodčí: Petržilka. Pačejov - Mochtín B 1 : 0 (1 : 0) Vyrovnané utkání, které rozhodl domácí Hromádka krásnou střelou z 18 m do šibenice. Hosté byli techničtější. Domácí opět neproměnili několik velmi slibných šancí, ale díky bojovnosti udrželi poločasový výsledek. Rozhodčí: Pressl V. Branky: 0. Hromádka . ŽK 1:0. Diváků : 80. Luby B - Dešenice 4 : 3 (0 : 1) Utkání výborné úrovně ve kterém padlo sedm branek. Domácí neproměnili v prvním poločase Karlem Šnauer pokutový kop, který mu brankář hostů kryl. Proto odcházeli do kabin s jednobrankovým mankem, když prohrávali od 18.minuty 0:1. V dalším průběhu zápasu lubská rezerva do 60.minuty zásluhou Tomáše Voráčka a Sydorenka otočila výsledek. Hosté se sice opět vrátili vyrovnáním Michala Poupy zpět do hry, ale střelecky pohotový Sydorenko byl hlavní postavou druhé půle, když svůj výkon nejprve ozdobil čistým hattrickem, ale pět minut před koncem pro faul uviděl červenou kartu a svojí střeleckou úspěšnost již nemohl rozšířit. Jeho spoluhráčům se v závěru podařilo snaze soupeře o vyrovnání spěšně odolat. Rozhodčí: Habada .Branky: 54. Voráček T., 60. 71. a 83. Sydorenko - 18. Pytel , 39. Poupa , 71.vlastní . ŽK 0:2, ČK: 85. Sydorenko . Nezamyslice - Hradešice B 1 : 1 (0 : 0) Hosté posilněni některými hráči z prvního týmu měli v prvním poločase vítr silný vítr v zádech a dokázali si vynutit mírnou převahu. Přesto první velkou šanci ke skórování měl domácí Vinický, ale v koncovce jeho slabou střelu zlikvidoval hradešický gólman. Po přestávce se ujali hosté v 65.minutě po závaru před domácí svatyní a po chybě jejich obrany Šaškem vedení. Domácí po té nasadili k náporu který vystupňovali a vytěžili z něho alespoň pět minut před koncem Burdou vyrovnání. Rozhodčí: Šmrha .Branky: 85. Burda - 65. Šašek Velké Hydčice - Železná Ruda 3 : 4 (2 : 2) Vyrovnané utkání ve kterém byli hosté pohotovější ve využívání brankových příležitostí, naopak domácím se v koncovce příliš nedařilo. Po té kdy v 73.minutě snížil Petrus z přímého kopu na rozdíl jediné branky vedení hostů přišlo vyloučení Hejpetra a v oslabení zvrat ve výsledku se již nedostavil Rozhodčí : Lažánek K. Branky : 2 – 31. a 40. Vaněk ,73. Petrus - 17.Hájek , 24. Greiner , 48.Kroupa ,65. Duda . ŽK 3:3, ČK 1:0 (83.Hejpetr). Diváků 70. So Nalž. Hory - Bezděkov 0 : 2 (0 : 0) Domácí měli potíže se sestavou a tak zahajovali pouze s deseti hráči . Přesto se hrál vyrovnaný zápas ve kterém byli hosté ve srovnání s domácími daleko pilnější ve střelbě. O výsledku se rozhodovalo po bezbrankovém poločase v v druhé části utkání. Po chybě brankáře kterému vypadl míč pohodlně dorazil za jeho záda v 68.Teska a hosté šli do vedení. V době kdy hráli domácí vabank se v nastaveném čase po samostatném úniku prosadil hostující Bohatý a druhým gólem zisk bodů pro hosty potvrdil. Rozhodčí: Petrželka F. Branky: 68. Teska Ondřej, 93. Bohatý Martin. ŽK 3:2. Svéradice – Janovice 0 : 3 (0 : 1) Václav Dušek Domácí fotbalisté, nabuzení výhrou v Železné Rudě, si věřili i proti svému nedělnímu soupeři. Jenže už v 8. minutě zchladil jejich ambice po velké chybě obrany Mareš. I další šance měli hosté a domácí mohli děkovat hlavně výbornému brankáři Soukupovi, že do kabin odcházeli pouze s jednogólovou ztrátou, když Svéradice zahrozily v prvním poločase jen jedinkrát, ale šikovnou hlavičku Končelíka vyhlavičkoval janovický obránce z brankové čáry. Ve druhém poločase se domácí začali více tlačit do útoku, ale po odchodu obránce Boušeho se jejich obranná hra rozpadla na prach. Hosté procházeli jak chtěli a v 67. minutě zcela volný Frous pohodlně přidal druhou branku. Po příchodu šikovného Prokopce se pak útočná domácích podstatně zlepšila, jenže ke gólu ani jedna z vytvořených šancí nevedla. V závěru se domácí ještě snažili o vytvoření převahy, ale naopak to byli hosté, kdo znovu udeřil. Rychlý brejk zakončil Slivoň. V nastaveném čase ještě domácí přišli o Vránu, který po zbytečně ostrém zákroku hostujícího obránce utkání nedohrál. Janovice si zcela po zásluze odvážejí ze Svéradic tři body. Kvalitní výkon podal rozhodčí Lang. Branky: 8.K.Mareš, 67.M.Frous, 90.V.Slivoň. Rozhodčí: Lang, ŽK: 0:3 . Diváci: 80. Sestava FK Svéradice: M.Soukup - Kába - Bouše (62.Petřík), Marek, L.Soukup - Vápeník (72.Z.Prokopec), Vrána, Petrášek, Končelík - S.Makovec, J.Větrovec (79.O.Kulhánek)
Okresní přebor mužů po 2.kolech =================================================================== 1. Bezděkov 2 2 0 0 3: 0 6 ( 3) 2. Janovice 2 1 1 0 5: 2 4 ( 1) 3. Hradešice B 2 1 1 0 3: 2 4 ( 1) 4. Železná Ruda 2 1 0 1 6: 6 3 ( 0) 5. Dešenice 2 1 0 1 5: 5 3 ( 3) 6. Luby B 2 1 0 1 5: 5 3 ( 0) 7. Pačejov 2 1 0 1 2: 2 3 ( -3) 8. Svéradice 2 1 0 1 3: 5 3 ( 0) 9. Nezamyslice 2 0 2 0 3: 3 2 ( -1) 10. Vrhaveč 2 0 2 0 2: 2 2 ( -1) 11. Myslív 2 0 2 0 1: 1 2 ( -1) 12. Mochtín B 2 0 1 1 1: 2 1 ( -2) 13. So Nalž. Hory 2 0 1 1 2: 4 1 ( -2) 14. Velké Hydčice 2 0 0 2 3: 5 0 ( -3) Příští kolo : Železná Ruda - Bezděkov SO 21.08.2004 17:00 Janovice - Velké Hydčice SO 21.08.2004 17:00 Hradešice B - Svéradice SO 21.08.2004 16:00 Dešenice - Nezamyslice SO 21.08.2004 17:00 Mochtín B - Luby B SO 21.08.2004 17:00 Vrhaveč - Pačejov SO 21.08.2004 17:00 So Nalž. Hory - Myslív NE 22.08.2004 14:30 ===================================================================