IV. třída – skupina A 12 .kolo : 7.-8.8.

=================================================================== IV. TŘÍDA – skupina A ===================================================================

ŠVIHOVSKÁ REZERVA ÚSPĚŠNĚ VYKROČILA ZA POSTUPEM Mezi největší favority nového ročníku této skupiny IV.třídy budou patřit fotbalisté FC Švihov B. Již úvodním zápasem potvrdili, že postup který jim unikl v závěru minulého ročníku si tentokráte nenechají ujít. Důstojnou konkurenci se zdá bude mít v Ježovech, v Kvaseticích a mohou překvapit i fotbalisté z Měčína. IV.třída - skupina A Bolešiny – Běšiny 3 : 1 Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší domácí, ve druhém převzali iniciativu hosté , dvakrát skorovali a získali na horké půdě cenný bod. Poločas: 3:1. Rozhodčí: Špindlerová. Branky: 8.Peksa, 16.Hladík P., 42.Harmady – 26. a 81.Vacovský M., 54.Vítovec Z. ŽK 5:1, ČK 1:0(88.Valeš J. 2 ŽK). Ježovy - Týnec B 8 : 3 (6 : 1) Pro čtvrtý tým minulého ročníku to byl příjemný zápas na rozehrání ve kterém získali potvrdili, že budou patřit i na podzim k těm, kteří budou útočit na přední místa v tabulce. Rozhodčí: Žežula .Branky: 6.Pavelec, 8. Pavelec, 14. Pytelka, 27. Štich, 34. Čížek, 39. Štich, 51. Pytelka, 84. Čížek - 10. Fišr, 57. Oravec, 86. Hála Bezděkov B - Švihov B 0 : 6 (0 : 3) Proti silně posílené švihovské záloze neměli domácí šanci minimální šanci za úspěch. Rozhodčí: Kudláček . Branky: Kudják, Kudják, Čížek, Maršálek, Čížek, Duchek. ŽK 0:1, ČK 1:0(Ďuriš ). Křenice - Měčín B 1 : 2 (0 : 1) Domácím se lepila smůla na kopačky a nechali si tak ujít možnost v úvodu ročníku sáhnout na první mistrovské body. Poločas : 0 : 1. Rozhodčí: Vondráček Branky: Frýba – Kadlec, Čejka M. Kvasetice - Spůle 6 : 2 Favorizované Kvasetice vykročili za ziskem očekávaného zisku tří bodů a získali postupně čtyřbrankový náskok. Hosté po té dvakrát kontrovali a uhráli tak přijatelný výsledek. Poločas : 2 : 0. Rozhodčí: Lažánek Branky: 21. Kubaň, 28. Hanzlík, 32. Hanzlík, 60. Ballý, 77. Zmeškal, 86. Suchý - 63. Šlajch, 90. Soušek Vrhaveč B - Dlažov 4 : 1 Střelecká forma Fraňka při které těží tento hráč s výborné hry hlavou u se o víkendu hodila Sokolu Vrhaveč. V sobotním zápase v OP dokázal dát dvě branky a v nedělním zápase s Dlažovem tento úspěch dokázal zopakovat. Poločas: 2 : 0. Rozhodčí: Černý. ŽK 1:1. Branky : 31. a 80. Franěk, 40.Herman, 55.Funěk – 49.Jarko J.
Tabulka IV.třída – skupina A po 1 .kole =================================================================== 1 Švihov B 1 1 0 0 6: 0 3 ( 3) 2 Ježovy 1 1 0 0 8: 3 3 ( 0) 3 Kvasetice 1 1 0 0 6: 2 3 ( 0) 4 Vrhaveč B 1 1 0 0 4: 1 3 ( 0) 5 Měčín B 1 1 0 0 2: 1 3 ( 3) 6 Běšiny 1 0 1 0 3: 3 1 ( 1) 7 Bolešiny 1 0 1 0 3: 3 1 ( -2) 8 Měcholupy B 0 0 0 0 0: 0 0 ( 0) 9 Křenice 1 0 0 1 1: 2 0 ( -3) 10 Dlažov 1 0 0 1 1: 4 0 ( 0) 11 Spůle 1 0 0 1 2: 6 0 ( 0) 12 Týnec B 1 0 0 1 3: 8 0 ( 0) 13 Bezděkov B 1 0 0 1 0: 6 0 ( -3) Příští kolo : Dlažov - Bolešiny SO 17:00 Spůle - Vrhaveč B NE 17:00 Křenice - Kvasetice SO 17:00 Švihov B - Měčín B NE 17:00 Měcholupy B - Bezděkov B NE 16:00 Běšiny - Ježovy SO 16:00