III.třída - muži 12.kolo (7.-8.8.)

=================================================================== III. TŘÍDA ===================================================================

PŘEKVAPENÍ KOLA SE ZRODILO V PLÁNICI Ve znamení nováčků probíhalo úvodní kolo druhé nejvyšší soutěže okresu. Zatím co v Plánici domácí v duelu se sestupujícím z okresního přeboru týmem z Velhartic zcela přesvědčivě zvítězili, v Horaýžďovicích souboj dalších dvou nováčků nedopadl pro domácí podle očekávání a body putují do Veřechova. V nedalekých Svéradicích dne měli domácí azyl béčko Chanosu dotáhli překvapivě zápas do vítězného konce po bezbrankovém poločase fotbalisté z Týnce u Klatov. Horažďovice B – Veřechov 0 : 2 V souboji dvou nováčků soutěže domácí zklamali v obraně a byli nedůrazní v útoku. Hosté toho využil a bojovností a důsledností si vybojoval zaslouženě tři body. Poločas: 0 : 0.Rozhodčí: Steinbach. Branky: 60. Šatra, 75.Kožnar. ŽK 1:1, ČK 1:1 (50. Vašica – Podzimek. Chanos Chanovice B - Týnec A 1 : 4 Po bezbrankovém prvním poločase začala nabírat další vývoj zápasu nepříznivý směr pro domácí fotbalisty, kteří po chybách v obraně dvakrát inkasovali. Po té jim svitla naděje v 65.minutě kdy se podařilo snížit po úspěšném sólovém úniku Nádycha. Následné dvě přísně nařízené penalty ale byly pro Chanos příliš velkým soustem na zvrat ve výboji skóre a hosté si odváží překvapivě plný počet bodů. Poločas : 0 : 0. Rozhodčí: Hájek. Branky: Nadych A. ŽK 3:3. Janovice B – Měcholupy 2 : 2 Poločas : 0:2. Rozhodčí : Řeřicha. Branky : 59.Jansta,92.Gazdík - 3.Votava,27.Kroupa. Diváků : 50. ŽK 5:2. ČK 1:0(29. Průrok) Plánice - Velhartice - 5 : 0 Domácí měli v prvním zápase ve vyšší soutěži kam postoupili v problémy se sestavou. Do branky musel nastoupit hráč z pole Plášek a jako jedenáctý hráč nastoupil Vlasta Průcha který ještě na jaře hrál za žáky. Tento hráč nebyl jen do počtu a byl příjemným překvapením tohoto duelu. Za stavu 5:0 za „odměnu“ dostal příležitost kopat nařízený pokutový kop, ale ten mu brankář hostů zlikvidoval. Na druhé straně byl střelecky daleko úspěšnější loňský dorostenec Novák, autor hattricku. Poločas : .Rozhodčí: Lažánek K. Branky: Novák 3, Pavlíček 2 H.M.Boží - Zavlekov 2 : 0 V utkání se střetli dva sousedé z tabulky z minulého ročníku . Domácí skončili o stupínek výše než soupeř na 7.místě a také v tomto zápase toto postavení potvrdili. Od úvodních minut se do hostů zakousli, ale ani ty nejvyloženější šance nedokázali jeho útočníci proměnit. Ve vytvořeném tlaku pokračovali i po změně stran . Ve 48.minutě vyslal krásnou střelu na branku Chmelík a míčem vymetl pavučinky v brance hostů. Hosté se po té osmělili a ve snaze vyrovnat několikrát nebezpečně ohrozili svatyni horalů kteří se začali strachovat o výsledek. Definitivní osud utkání dal až v 88.minutě Valenta, který zvýšil na rozdíl dvou branek. Poločas : 0 : 0. Rozhodčí: Sindelář. Branky: 48. Chmelík, 88. Valenta. ŽK 3:1. Neznašovy - Kolinec 0 : 0 Vyrovnaný, slušně hraný zápas ve kterém se diváci branek nedočkali. Poločas: 0:0.Rozhodčí: Husník Hrádek B - Strážov B 4 : 1 O místní pouti domácí první poločas podcenili a strážovská rezerva získala jednobrankový náskok. Po změně stran Svatobor přidal na obrátkách a snaha jejich hráčů přinesla i očekávaný úspěch. Hosté se tak po druhé v tomto roce z Hrádku s omlazeným kolektivem vrátili s prázdnou. Poločas: 0:1 . Rozhodčí: Habada. Branky: Holeček V., Kutil L., Kutil J., Jůn- Koloros
Tabulka III.třída mužů po 12.kole =================================================================== 1 Plánice 1 1 0 0 5: 0 3 ( 0) 2 Hrádek B 1 1 0 0 4: 1 3 ( 0) 3 Týnec A 1 1 0 0 4: 1 3 ( 3) 4 H.M.Boží 1 1 0 0 2: 0 3 ( 0) 5 Veřechov 1 1 0 0 2: 0 3 ( 3) 6 Janovice B 1 0 1 0 2: 2 1 ( -2) 7 Měcholupy 1 0 1 0 2: 2 1 ( 1) 8 Neznašovy 1 0 1 0 0: 0 1 ( -2) 9 Kolinec 1 0 1 0 0: 0 1 ( 1) 10 Zavlekov 1 0 0 1 0: 2 0 ( 0) 11 Horažďovice B 1 0 0 1 0: 2 0 ( -3) 12 Chanovice B 1 0 0 1 1: 4 0 ( -3) 13 Strážov B 1 0 0 1 1: 4 0 ( 0) 14 Velhartice 1 0 0 1 0: 5 0 ( 0) =================================================================== Příští kolo : Strážov B - Horažďovice B NE 16:00 Kolinec - Hrádek B SO 17:00 Zavlekov - Neznašovy NE 15:00 Velhartice - H.M.Boží NE 16:00 Měcholupy - Plánice SO 17:00 Týnec A - Janovice B SO 17:00 Veřechov - Chanovice B NE 15:00