IV. třída – skupina B 12 .kolo : 7.-8.8.

=================================================================== IV. TŘÍDA – skupina B ===================================================================

ŽIHOBCE BYLY O POUTI ŠTĚDŘÍ Nejvýraznějšího výsledku v úvodním kole okresních soutěží dosáhli fotbalisté TJ Žihobce. Ti si o místní pouti otevřeli na domácím hřišti střelci a vystříleli v ní pro své příznivce tucet branek, které ke zklamání hostů z Nalžovských Hor skončily v jejich síti. Pět branek skončilo také v síti hostů z Pačejova v sobotním zápase v Hartmanicích. Po prohraném prvním poločase dokázali otočit výsledek ve svůj prospěch také domácí Soběšice. Žihobce - TJ Nalžovské Hory 12 : 1 Luboš Peleška První poločas byl sice chudší na branky, zato se hrál líbivý fotbal.Domácí si od začátku vytvořili převahu a ve 14.min. ji proměnili v první gól, kdy se po přesném centru hlavou trefil M.Drobný.Ve 20.min. měli domácí možnost zvýšit už na 2:0, ale PK skončil pouze na břevně. O čtyři minuty později dostal přihrávku do uličku M.Lenberger a s přehledem zakončil. Pár min.před koncem poločasu jej napodobil R.Mach.Hosté 1.pol. výborně bránili, ale nebezpečnější šanci z rychlých protiútoků si nevytvořili. Až v úvodu druhé půle kterou domácí trochu zaspali, se do úniku dostal hostující M.Řehoř a s přehledem zakončil. Pak opět převzali taktovku hry domácí s přehledem dotáhli zápas do vítězného konce. Poločas: 3:0. Rozhodčí : Dušek. Diváci: 150. ŽK: 0:2. Branky domácích: 5- R.Mach (43',72'PK, 76', 86',89'), 3 - M.Lemberger (25',58',81'), 2 - M Drobný (14',84'), 1 - K.Harant (62') a M.Pánek (83'). - M.Řehoř(49.). Kašperské Hory - Žichovice B 1 : 1 Domácí měli v utkání více ze hry a také více brankových příležitostí. Na skóre se to ale projevilo až v 71.minutě kdy se ujali vedení brankou z penalty. Hosté nerezignovali a deset minut před koncem střelou z přímého kopu Balou vyrovnali. Poločas : 0:0. Rozhodčí: Jedlička .Branky: 71. Tomek - 80. Bala. ŽK 0:2. Velký Bor - Nezamyslice B 3 : 2 Domácí ve druhé půli polevili a dovolili snaživému soupeři vyrovnat. Poločas : 3:1. Rozhodčí: Bauer .Branky: 11. Voráč, 20. a 37. Ježek - 28. Sopóci, 88. Kočí Soběšice - Malý Bor 2 : 1 Hosté vedli od 10.minuty. Po změně stran se domácím podařilo zásluhou Cimburka a Kroupy výsledek otočit ve svůj prospěch. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Kurc. Branky: 50. Cimburek, 63.Kroupa- 10.Janeček. ŽK 0:2. Hartmanice - Pačejov B 5 : 0 Hattrick Sládka a premiérová branka nové posily Petráše výrazně napomohla domácím k přesvědčivému a zaslouženému vítězství. Poločas : 2:0. Rozhodčí: Abraham .Branky: 6.,73.,90. Sládek, 31. Petráš, 60. Buzín. Svéradice B – Milčice 5 : 1 Hostům v prvním poločase skvěle vyšla taktika. Přes betonovou obranu se domácí nedokázali dostat do šance a jeden z brejků Milčic využil ve vedoucí branku Marek. Hosté však nezachytili úvod druhé půle a domácí dokázali brankami Vaněčka a Brabce skóre otočit. Milčice definitivně položila třetí trefa z kopačky Petříka. Závěr patřil zkušenému kanonýrovi Janu Svobodovi, který dvěma brankami uzavřel střelecký účet utkání. Poločas: 0 : 1. 48.Vaneček, 55.J.Brabec, 65.Petřík, 70.(PK),83.Svoboda st. - 32.L.Marek Rozhodčí: Hájek, ŽK: 1:2, Diváci: 50. Sestava FK Svéradice "B": Cihla - Novotný, Brynda, Petrášek, V.Makovec (46.Šimánek) - Vaněček, Šmrha, J.Brabec, Petřík - Opalecký (46.Svoboda st.), Fridrich (63.Kandr)
Tabulka IV.třída – skupina B po 1 .kole =================================================================== 1 Žihobce 1 1 0 0 12: 1 3 ( 0) 2 Hartmanice 1 1 0 0 5: 0 3 ( 0) 3 Svéradice B 1 1 0 0 5: 1 3 ( 0) 4 Velký Bor 1 1 0 0 3: 2 3 ( 0) 5 Soběšice 1 1 0 0 2: 1 3 ( 0) 6 Kašperské Hory 1 0 1 0 1: 1 1 ( -2) 7 Žichovice B 1 0 1 0 1: 1 1 ( 1) 8 Rabí 0 0 0 0 0: 0 0 ( 0) 9 Nezamyslice B 1 0 0 1 2: 3 0 ( 0) 10 Malý Bor 1 0 0 1 1: 2 0 ( 0) 11 Milčice 1 0 0 1 1: 5 0 ( 0) 12 Pačejov B 1 0 0 1 0: 5 0 ( 0) 13 TJ Nalžovské 1 0 0 1 1: 12 0 ( 0) =================================================================== Příští kolo : Rabí - TJ Nalž. Hory NE 16:00 Pačejov B - Svéradice B NE 15:30 Malý Bor - Hartmanice NE 15:00 Nezamyslice B - Soběšice NE 14:00 Žichovice B - Velký Bor SO 17:00 Žihobce - Kašperské Hory SO 16:00