Okresní přebor 12.kolo : 7.-8.8.

=================================================================== OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ ===================================================================

FAVORITA DOSTAL DO KOLEN PETRÁŠKŮ HATTRICK Předehrávané 12.kolo okresního přeboru přineslo na úvod nového ročníku překvapení v podobě prohry jednoho z favoritů přeboru SRK Železná Ruda v domácím prostředí s kvalitním celkem ze Svéradic. Hosté si tak vylepšili nepříznivou bilanci kterou měli s druhým týmem tabulky z minulého ročníku když na jejich hřišti podlehli vysoko 5:1. Překvapivá je i remíza Dukly Janovice na domácím hřišti s Nezamyslicemi . Úspěšný vstup měly i Dešenice, které získali po prohraném prvním poločase v Pačejově šťastným závěrem tři body. Bezděkov - Velké Hydčice 1 : 0 O těsné vítězství vyrovnaného zápasu rozhodla 47.minuta ve které dostal dlouhý pad od Dumsta M.Bohatý a své sólo úspěšně zakončil. Poločas : 0 : 0. Rozhodčí: Abraham . Branky: 47.M.Bohatý. ŽK 3:1. Železná Ruda - Svéradice 2 : 3 (2 : 2) Rudolf Pavel Domácím po zklamání z neúspěchu v baráži ani tentokrát štěstí nepřálo.Los soutěže jim přisoudil velice nebezpečné Svéradice.V úmorném vedru začali domácí krátkým náporem, který hosté dokázali eliminovat .Zejména hlavičky J.Lehečky a Mareše volaly po brance.Byli to ovšem hosté, kteří z první vážnější akce překvapili brankáře domácích Schwendtnera. Velice laciná branka nahlodala sebevědomí domácích .Hosté této situace náležitě využili ve 31.min.Po rychlé kombinaci zakončil přesně opět Petrásek (0:2). Domácím nezbylo než vrhnout síly do útoku. Vyplatilo se.Ve 37.min.po průniku Dudy hlavičkoval Kohout těsně vedle.Tento hráč se nakonec dočkal ve 44.min.,když centr J.Lehečky proměnil v kontaktní branku.Domácí nakonec stihli vyrovnat.Dorostenec Duda drze vyškolil zkušené obránce hostí a "mazácky" podél brankáře Soukupa srovnal skóre utkání (2:2). Druhá půle začala opět mírnou převahou domácích. Hosté se jednoznačně soustředili na bránění výsledku a to se jim dařilo.Domácí se snažili příliš kombinovat.To se jim ne zcela dařilo. Naopak hosté se dostávali zejména zásluhou výborného Petráska do rychlých protiútoků. V 65.min.po jednom protiútoku využil nedůraz v domácí obraně Petrásek a třetí brankou v utkání rozhodl o vítězství hostí.Domácí se v závěru ještě snažili získat alespoň bod. Úzkostlivý rozhodčí Veverka konec utkání řádně rozkouskoval,takže závěrečný nápor domácích se nedostavil. Rozhodčí: Veverka Diváků: 80. Branky: 44. Kohout, 45. Duda - 16. Petrášek, 31. Petrášek, 65. Petrášek Janovice - Nezamyslice 2 : 2 Robert Diviš Domácí začali svižně a ve 3.minutě šli do vedení M.Frousem.Další šance za domácí měli Mareš,Slivoň,Frous ale jejich pokusy brankář hostí kryl.V desáté minutě ale zapomněli domácí na přikrytí hostujícího Kopačky, který si obehrál obránce a prudkou střelou nedal domácímu gólmanovi šanci a bylo srovnáno na 1:1.Domácí se stále tlačili do útoku a výsledkem jejich útočných aktivit přinesla dvacátá minuty, kdy Valdman prostřelil všechny hráče i gólmana a dostal svůj tým opět do vedení.Druhý poločas byl ze začátku vyrovnaný a když domácí Keřlík v 59.minutě spálil velkou šanci ke zvýšení, přišel o čtyři minuty později trest, neboť se hostům z ojedinělého protiútoku střelou z úhlu z kopačky Burdy podařilo srovnat skóre . Pro Duklu to byl signál na steč, ale šance Frouse,Slivoně,Kubového zůstaly nevyužity a nerozhodné skóre zůstalo na světelné tabuli svítit i po té, kdy rozhodčí zápas ukončil. Poločas : 2:1. Rozhodčí: Haviar Diváků: 110. ŽK 2:3. Branky: 3. Frous, 20. Valdman - 10. Kopačka, 63. Burda Hradešice B - Luby B 2 : 1 Domácí hnáni nováčkovským elánem kdy hráli doma premiérový zápas v okresním přeboru byli v první půli aktivnější než soupeř a v 11.minutě se radovali zásluhou Šaška z vedoucí branky. Druhá půle byla v úvodu vyrovnaná, ale přesto přinesla po deseti nimutách hry domácím zvýšení na 2:0. Hosté po této brance byli iniciativnější, získali převahu a podařilo se jim v 65-Tomášem Vejskalem snížit, ale další jejich tlak domácí ustáli a připsali si do tabulky první tři cenné body. Poločas : 1 : 0.Rozhodčí: Pressl Diváků: 60. ŽK 1:0. Branky: 0. , 0. , 11. Šašek, 55. Florian - 0. , 68. Vejskal Pačejov – Dešenice 1 : 2 Před pěknou diváckou kulisou probíhalo sympatické měření sil které bylo celý průběh velice vyrovnané. V závěru první půle poslal domácí do vedení při svém debutu v pačejovském dresu Václav Brůha, když jeho střelu prakticky z nulového úhlu si srazil brankář hostů za svá záda. Když v 65.minutě nedokázal využít tutovky ke skórování Klečka který z malého vápna branku soupeře přestřelil přišel zákonitě trest. Pravidlo nedáš, dostaneš se potvrdilo a o minutu po té po rohovém kopu nekrytý M.Poupa hlavou vyrovnal. Radost hostů umocnil nestárnoucí Jiří Hvězda který využil chyby domácí obrany a dal vítěznou branku tohoto vyrovnaného duelu kterému by spíše slušela dělba bodů. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Petržilka J. kterému na čarách vypomáhali Vondra a Holeček. Diváků:200. Branky: 39.V.Brůha – 66.Poupa M., 85.Hvězda st. Mochtín B - Myslív 1 : 1 (1 : 1) Domácí hráči záložního týmu v premiéře OP své příznivce zklamali. Největším rozčarováním byl výkon obrany a tak vše musel na poslední chvíli hasit brankář Šot, který zejména v úvodních části zápasu svůj tým výrazně podržel. Štěstí stálo na straně domácích ve 28.minutě kdy si dali hosté vlastní branku. Tři minuty před přestávkou se podařilo Kubalovi vyrovnat. To bylo z branek vše co diváci v tomto duelu viděli. Ve druhém poločase domácí výrazně přidali , vynutili si trvalou převahu, ale tu se jim nepodařilo zužitkovat. Hostům v této části zápasu nechybělo i štěstí, zejména po té, kdy vypálil Mareš, ale místo v síti míč z jeho kopačky zazvonil o tyč. Poločas : 1:1. Rozhodčí: Petrželka . ŽK 1:0. Branky: 28.vlastní - 42. Kubala Vrhaveč - Nalžovské Hory 2 : 2 Hosté byli v první půli nebezpeční a dali vyniknout domácímu brankáři Presslovi, který svoje spoluhráče ale výborným výkonem podržel. Střelecky se na druhé straně vydařil zápas domácímu Fraňkovi který ve 32. a 55.minutě zajistil Vrhavči dvoubrankové vedení. Hosté pak využili ojedinělých protiútoků kterými se jim podařilo snížit a čtyři minuty před koncem šťastně vyrovnat. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Vizingr . Branky: 32. Franěk, 55. Franěk - 73. Podlešák, 86. Štěch
Okresní přebor mužů po 1.kole =================================================================== 1 Svéradice 1 1 0 0 3: 2 3 ( 3) 2 Hradešice B 1 1 0 0 2: 1 3 ( 0) 3 Dešenice 1 1 0 0 2: 1 3 ( 3) 4 Bezděkov 1 1 0 0 1: 0 3 ( 0) 5 Janovice 1 0 1 0 2: 2 1 ( -2) 6 Vrhaveč 1 0 1 0 2: 2 1 ( -2) 7 Nalžovské Hory 1 0 1 0 2: 2 1 ( 1) 8 Nezamyslice 1 0 1 0 2: 2 1 ( 1) 9 Mochtín B 1 0 1 0 1: 1 1 ( -2) 10 Myslív 1 0 1 0 1: 1 1 ( 1) 11 Železná Ruda 1 0 0 1 2: 3 0 ( -3) 12 Pačejov 1 0 0 1 1: 2 0 ( -3) 13 Luby B 1 0 0 1 1: 2 0 ( 0) 14 Velké Hydčice 1 0 0 1 0: 1 0 ( 0) =================================================================== Příští kolo : Nalžovské Hory - Bezděkov NE 14:30 Myslív - Vrhaveč SO 17:00 Pačejov - Mochtín B SO 16:30 Luby B - Dešenice SO 17:00 Nezamyslice - Hradešice B SO 17:00 Svéradice - Janovice NE 16:00 Velké Hydčice - Železná Ruda SO 17:00