Krajský přebor starších žáků - 24.kolo 6.-7.5.2017

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

VÝSLEDKY

STŘELCI

NÝRSKO PO SERII ČTYŘ VÍTĚZSTVÍ DRŽÍ TŘETÍ MÍSTO

Dlouhodobě nejúspěšnější tým z Pošumaví v krajském přeboru starších žáků  SK Klatovy 1898, který je  tabulce na druhém místě měl v tomto kole volno. O zápas více v tabulce přibylo Nýrsku  a s ním i další vítězství a průběžné třetí místo. Také čtvrtá Sušice byla o tomto víkendu úspěšná. Po  zisku dvou bodů v Nepomuku v pondělí předehrávala 28.kolo utkání v Tachově odkud přivezla cenné tři body. Těžký úkol v tomto kole stál před Luby, které v posledních třech kolech naplno bodovaly. V domácím prostředí jim stál v cestě suverénní lídr tabulky z Rokycan.  Start držel s velkým favoritem  krok zejména v prvním poločase, který skončil nerozhodně. Hostům vyšel vstup do druhé půle kdy třemi slepenými góly strhli vítězství na svojí stranu.

OKULA NÝRSKO – FK TACHOV  2:1 (2:1)

Branky:  3. Irlbek Filip, 19. Šup Jan - 5. Štrobl Dominik. Rozhodčí: Petrželková Kateřina, ŽK 1:0.50 diváků.

FK NEPOMUK – TJ SUŠICE   1:1 (0:1) PK 3:4

Ačkoliv byla Sušice po celý zápas lepším týmem, odváží si z Nepomuku pouze dva body za výhru v penaltovém rozstřelu, kde opět dominoval Aleš Václ, brankář Sušice.
Branky: 62. Vladař Michal - 3. Podlipský Marek. Rozhodčí: Šimek Luboš, ŽK 0:3, 40 diváků.
Sestava Sušice: Sestava: Václ - Šašma, Krůs, Novák, Potužák P. - Kramár, Podlipský, Papež, Krištof - Myslík, Kadlec. Střídali: Pivetz, Kolařík, Pitel, Koryťák, Kaltenbrunner, Potužák M.

FK HORAŽĎOVICE – KOŠUTKA PLZEŇ  1:3 (0:0)

Branky:66. Faltys Adam - 59. Janča Vítězslav, 65. Zelenka Zdeněk, 70. Kučera Václav.
Rozhodčí: Velíšek Jiří, ŽK 1:2,30 diváků.

START LUBY – FC ROKYCANY  2:5 (1:1)

Branky: 16. Malát Sebastian, 42. Hajšman Daniel - 13. Bartovský Matěj, 37. Ryba Richard, 39. Bouda Josif, 41. Janota Jakub, 60. Janota Jakub. Rozhodčí: Pressl Václav, 50 diváků.

Předehrávka 28.kola :
 FK TACHOV - TJ SUŠICE   0:2 (0:1)

Branky: 16. Myslík Jakub, 68. Papež Jakub.  Rozhodčí: Valenta Martin, 30 diváků.

OSTATNÍ VÝSLEDKY

RAPID PLZEŇ - SENCO DOUBRAVKA PLZEŇ 4:0 (2:0)

Branky: 30. Kvěch Dominik, 31. Žemlička Martin, 48. Kvěch Dominik, 69. Černický Martin

JISKRA DOMAŽLICE, Z.S. - FC DYNAMO H. TÝN 2:2 (1:1) PK 4:1

Branky: 21. Jahn Karel, 40. Chodora Matěj - 30. Kulík Roman, 37. Petr Tomáš