Halový turnaj vyhráli žáci Sokola Mochtín

Velká marodka hráčů So Mrákov a FK Staňkov ovlivnila jejich neúčast na plánovaném turnaji a tak nakonec startovalo 26.2.2017 na turnaji v halové kopané st. žáků, který uspořádala TJ Sokol Mochtín ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech, šest družstev.
Hrálo se systémem každý s každým za řízení rozhodčích Jana Kadlece a Jiřího Koláře, ředitelem turnaje byl Karel Šot, jeho asistentem Stanislav Bejvl.
Bez porážky prošel turnajem "A" tým pořádající TJ Sokol Mochtín, který získal zlaté medaile, pohár a věcné ceny, jen zásluhou lepšího skore obsadil 2.místo zkušenější Švihov před Strážovem. Hrálo se s nasazením, bojovně, ale slušně, nikdo se nezranil, vládla sportovní atmosféra.

6. Slavoj Stod 0:14 0
Ceny při závěrečném vyhlašování obdržela všechna družstva, ale i nejlepší jednotlivci : nej. brankář : Jakub Sláma - FC Švihov, nej.obránce : Ladislav Potužník - So Mochtín, nej.útočník : Denis Heidereich - SK Strážov, nej. hráčka : Valerie Brožíková - So Plánice, nej. hráč turnaje : Sebastian Weber - So Mochtín.