Divize : 4.kolo 3. -4.9.2016

Z POHLEDU TÝMŮ Z POŠUMAVÍ HODNĚ SMUTNÉ BILANCOVÁNÍ ČTVRTÉHO DIVIZNÍHO KOLA

Čtvrté kolo divize nebylo z pohledu týmů z Pošumaví reprezentovaných Klatovy a Sušicí vůbec úspěšné. Hodně branek inkasovaly- dohromady deset a dvě pouze daly a to je pak docela smutné celkové bilancování tohoto kola.

Sobotní duel v Klatovech měl být divácky atraktivní a akce ke vstupence jedno pivo zdarma k tomu. Pivo bylo a záruku kvality dávalo střetnutí dvou  ambiciózních kolektivů  a navíc hosté přijeli hájit své těsné druhé místo. Mládí je cennou devizou obou soupeřů, kteří se v Klatovech střetli v zajímavé konfrontaci sil. Hosté , kteří jsou zatím v úvodu podzimu úspěšnější než domácí atakují první místo a i po utkání v Klatovech ,dýchají rozdílem skóre na záda favorizovanému Motorletu.

V Klatovech hosté potvrdili svoje kvality, do vedení šli dvěma góly dvou dvacetiletých střelců Krličky a Királyiho. Když po přestávce přidal pojistku v podobě třetí branky hostů zkušený, v minulém ročníku se šestadvaceti góly úspěšný Psohlavec. Bolístku na ztracené body v podobě čestné branky hojil v závěru zápasu, čtyři minuty před koncem Martin Janda.

Daleko větší bolístku musí hojit po čtyřech zápasech v divizi Sušice. Ta po svém postupu ještě na body nedosáhla, s koncovkou si jejich borci také netykají a opakované vysoké prohry na hřištích soupeřů nesvědčí nic dobrého. Důkazem toho je i poslední prohra v Plzni s Doubravkou.Po půlhodině hry kdy Sušice třikrát inkasovala se sice brankostroj domácích zastavil, Míra Vrhel , když v 50.minut snížil na 3:1 to nevypadalo na debakl. Ten se dostavil až v posledních dvaceti minutách, kdy gólman Sušice Konečný musel ještě čtyřikrát lovit míč, který skončil za jeho zády.

NA KARLOVY VARY I TENTOKRÁTE DOMA KLATOVY NEMĚLY
DVACETILETÍ KARLOVARŠTÍ STŘELCI ZAŘÍDILI DVOUBRANKOVÉ VEDENÍ, VŠE JISTIL TŘETÍM GÓLEM ZKUŠENÝ PSOHLAVEC

V Klatovech hosté potvrdili svoje kvality, do vedení šli dvěma góly dvou dvacetiletých střelců Krličky a Királyiho. Když po přestávce přidal pojistku v podobě třetí branky hostů zkušený, v minulém ročníku se šestadvaceti góly úspěšný Psohlavec, nevypadalo to s domácí na zisk bodů vůbec dobře. Jejich bolístku v podobě čestné branky hojil v závěru zápasu, čtyři minuty před koncem Martin Janda.  Nicméně pro domácí vzájemná bilance narostla na čtyři zápasy prohrané za sebou a i skóre 2:13 hovoří o tom, že jejich soupeř z Karlových Varů je na tom nejen lépe po čtyřech odehraných podzimních zápasech...

Branky: 86. Janda Martin - 6. Krlička Daniel, 39. Királyi Michal, 50. Psohlavec Martin

Rozhodčí: Musil Jiří - Petřík Jan, Dobrý Jan. Delegát: Urban Jiří.  ŽK 1:2. Diváků 255.

Sestava SK Klatovy 1898: J. Rojík  - M. Lukeš , M. Lucák  , P. Kotrba (73. D. Matějka ) , D. Dolanský (46. L. Bezděk , D. Chirinciuc(66. V. Kaas) , M. Mészáros , M. Janda , D. Pavlovič  (77. I. Vojtko ) , P. Rybák (83. Z. Cibulka  , L. Krásný

SENCO DOUBRAVKA - TJ SUŠICE 7:1 (3:0)

SESTAVY

ZÁPISY

TABULKY

STATISTIKA

DALŠÍ KOlo

Branky: 8. Krejčí Pavel, 22. Peterka Jan, 29. Petr Jan, 70. Krejčí Pavel, 77. Peterka Jan, 83. Ungr Milan, 85. Navrátil Tomáš - 50. Vrhel Miroslav
Rozhodčí: Novotný Miroslav - Matyš Jakub, Duda Miroslav. Delegát: Sádovský Peter. ŽK 1:1.Diváků 60.
Sestava TJ Sušice: D. Konečný - I. Varga , M. Vrhel  , J. Skála , L. Hájek (72. S. Badarau ) , J. Brabec  , T. Klíma  , P. Hrubec , J. Čanecký , O. Skrbek , J. Pojar (46. J. Farták)