IV. TŘÍDA - skupina B 4. kolo 13.-14.9.

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

KVASETICE SI SCHLADILY ŽÁHU , SOBĚŠICE VYSTRKUJÍ DRÁPKY

Po dvou těsných prohrách tím nejtěsnějším výsledek 0:1 doma s Kolincem, respektive 1:0 v minulém kole v Sušici si schladili kvasetičtí hráči žáhu vysokou výhrou nad svým obětním beránkem doma v podobě rezervy Sokola Pačejov. Ještě o dvě branky byl úspěšnější jejich věčný místní rival Sokol Plánice v Horách Matky Boží a věrné své podzimní úspěšné tradici zůstal také C tým Sušice, který pokazil pouťové radovánky domácím v Nalžovských Horách. Čtyři odehraná kola ukázala, že začíná tlačit na pilu také tým TJ Soběšice, který v předcházejících ročnících pouze z pohledu zisku bodů paběrkoval. Po výhře nad H.M.Boží bodoval také proti Myslívu a čtyři body jsou pro klub, který dokonce hrozil zánikem příjemným povzbuzením i vzkazem ze Soběšic pro soupeře, s námi musíte počítat!

KVASETICE - PAČEJOV B 7:1 (3:0)

Branky: 14. Bally Michal, 30.  Hanzlík Josef, 36.  Maršík Zdeněk, 60 . Klíma Ondřej , 75. a  78. Bouzek Petr, 82 Vojta Lukáš - 58. Štěpán František.

Rozhodčí Mácal Roman, ŽK 1:2, diváků 30.

N. HORY - SUŠICE C 1:4 (0:3).

Branky: 72. Stěpánek Jindřich - 8.Sotona Petr,29.Vinický Pavel,44.Žežulaka Václav, 90.Novák Jakub. Rozhodčí Václav Lojík, ŽK 1:2, diváků  70.

SOBĚŠICE – MYSLÍV  1:1 (0:0) PK 4:5

Branky:  90.  Čech Martin- 80. Bláha Michal

Rozhodčí Pena Miroslav, ŽK 3:3 ( Blažek Václav,Čech Martin,Hanuš Karel-- Silovský Josef, Marek Zdeněk,Sládek Jan), diváků 20.

H.M.BOŽÍ - S. PLÁNICE 0:9 (0:3)

Karel Pohanka

Hráči Plánice se konečně poprvé od začátku sezony sešli v téměř stabilní sestavě a utkání v Horách Matky Boží pro ně mělo být testem jak kvalitní výkon dokážou v téměř kompletní síle podat. S vědomím, že domácí hráči na svém malém hřišti umí dobře bránit a poučeni z minulé sezóny začali hráči Plánice kombinovat a pustili se do soupeře již od úvodu utkání. To vše vyústilo hned v sérii střel kdy se mohli prosadit Černý, Vlček i Plánička. Hosté se dočkali gólu hned v páté minutě kdy poslední jmenovaný otevřel

skóre utkání. Nápor hostů pokračoval i nadále a skvělý domácí golman se musel zaskvět hned v několika nebezpečných situacích. Stav 1:0 držel ve formě chytající golman až do 15. minuty kdy přišel jeden z nejkrásnějších momentů zápasu, po standardní situaci předal Černý balon Kozákovi, který jej dělovou ranou z voleje zabodl do šibenice hostí a tímto nevídaným gólem otevřel ústa všem přítomným na hřišti. Poté následovalo pro Plánici typické střelecké trápení a v sérii tutových šancí selhalo hned několik hráčů hostí.

Obléhání branky domácích pokračovalo až do 37. minuty kdy obrana odrazila míč k Zavadilovi, který jej pohotovou střelou ze střední vzdálenosti uklidil k tyči a zvýšil tak další krásnou brankou stav na 3:0, tento stav vydržel až do konce poločasu. Do druhého poločasu se nastupovalo díky deštivému počasí  již do mírně podmáčeného terénu a hra obou celků se těmto podmínkám musela přizpůsobit. Hned v úvodu druhého poločasu hráči Plánice opět šlápli do pedálů a zasypali domácího golmana sérií nebezpečných střel. Stav na 4:0 se podařilo hostům navýšit v 53. minutě kdy Plánička převzal balón za obranou hostí od výborně hrajícího Kohouta, který dirigoval celý zápas obranu a zaznamenal svojí druhou branku utkání. Nápor hostů pokračoval dál do 56. minuty kdy se opět předvedl Ondřej Kozák, který geniálním pasem přes půl hřiště našel za obranu nabíhajícího si kapitána Vlčka, který uklidil míč k

tyči a navýšil stav utkání na 5:0. V 69. Minutě zaznamenal třetí trefu v utkání Lukáš Plánička, který zkompletoval svůj hattrick díky přihrávce mladého Jílka. Na 7:0 zvyšoval v 75. minutě opět Marek Zavadil, který zužitkoval přihrávku za obranu a potvrdil svůj výborný výkon další brankou. Další pěkný moment utkání přišel v 83. minutě kdy kapitán hostí Vlček prostřelil domácího golmana z přímého kopu, který byl zahráván ze značné vzdálenosti. Stav 8:0 trval až do 88. minuty kdy se pokusil hattrick zkompletovat Jiří Vlček, jeho střelu ze střední vzdálenosti však domácí golman dokázal vytěsnit mimo branku, kam však nabíhal pohotový Zavadil, který míč uklidil za záda brankáře a zkompletování hattricku připadlo na jeho bedra. Stav 9:0 byl i stavem konečným, když s přehledem pískající rozhodčí Veverka ukončil utkání. Poděkovat je třeba všem hráčům na hřišti jak domácím, kteří i za nepříznivého stavu bojovali do konce, výborně chytajícímu domácímu golmanovi, který odvrátil nespočet nebezpečných střel, tak i hráčům hostí za pohlednou hru a v neposlední řadě fanouškům, kteří si v sychravém počasí našli na toto utkání cestu.

Branky: 5., 53. a 69. Plánička Lukáš, 15. Kozák Ondřej, 37., 75. a 88. Zavadil Marek, 56. a 83. Vlček Jiří.  Rozhodčí Veverka Jan, hráno bez karet, diváků 30.

CHANOVICE B - VEŘECHOV   2:2 (1:1) PK 1:3

Branky: 11. Bartík David, 84. vlastní  - 15. Šíp Petr, 68. Richter Milan.

Rozhodčí Zdeněk Říha, ŽK 0:1, diváků 80.

HRÁDEK B - KOLINEC  1:2 (0:0)

Branky:  48.  Pátek René -  69. a 86.  Kohout František

Rozhodčí  Blaheta Josef, ŽK 1:0, diváků 50.