IV. TŘÍDA - skupina A 14 . kolo 22.-23.3.

IV. TŘÍDA – skupina  A

IV. třída sk. A – aktuální výsledky

JEŽOVSKÝM SE  VYDAŘILA  ODVETA  - PORAZILY LÍDRA TABULKY

Na podzim doma zvítězil  lídr tabulky  Start  Dešenice  nad SK Ježovy dvouciferným výsledkem 10: 1. Z tohoto pohledu  je výsledek  z odvetného zápasu z Ježov  více než překvapivý. Domácím hráčům se mimořádně vydařil revanš za  podzim , když na svém hřišti  uštědřila  vedoucímu týmu soutěže IV. třídy skupiny A  první  prohru v tomto soutěžním ročníku. Největší soupeř v souboji o prvenství  dešenických fotbalistů  jejich rival  z Nýrska  nenechal doma  nic náhodě a nedal hostující rezervě z Bezděkova žádnou šanci.

DLAŽOV   -   MĚČÍN B   3 : 0 ( 0: 0)

Eduard Duda

Utkání  se odvíjelo v režii domácího celku, ale v prvním poločase bez výraznější šance.  V druhém poločase  domácí nejdříve nedali penaltu . O výsledku rozhodly dva góly v rozmezí osmi minut Jakuba Tribuly.

Branky: 76.,84. Tribula Jakub, 90. Černý Miroslav

Rozhodčí:.Blaheta. ŽK:1:0;Diváků : 15

JEŽOVY  -  DEŠENICE 6: 3 ( 2: 2)

Branky: 75., 89. a 90. Svoboda Jakub , 2. a 5.  Neubauer Jiří , 53. Tampa Tomáš – 19. Prodan Ondřej, 23. Kubalík Petr.88. Klimeček Ladislav,

Rozhodčí Javorský Josef.  ŽK: 2:1 . Diváků 30.

KŘENICE  -  BOLEŠINY B   4: 4 ( 1: 2)  PK 2:4

Branky:   42. a 78. Lösch Jakub ,   53. Ježek Martin a  65. Rejthar Vlastimil  -37. a  85. Vraný Dominik , 79. Pojar Stanislav, 18. Rašek Josef; ŽK: 3:3. Rozhodčí  Robert Diviš.

SPŮLE - VRHAVEČ "B" 1 : 2 (1 : 2)

Zdeněk Taichman

Domácí fotbalisté TJ Spůle si rozhodně nezasloužili prohrát, ale své šance neproměnili. Hosté zvítězili po dvou tečovaných střelách. K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí.

Branky:  9' Kozák Tomáš - 14' Reitmajer Petr, 27' Koura Radim, ŽK 0:2, Rozhodčí: laik.  Diváků: 60

NÝRSKO B - BEZDĚKOV B    10 : 1 (4 : 0)

Zkušení domácí nedali hostům mnoho šancí.

Branky: Kadlec 4, Bureš 2,Kalivoda 2,Švec,Taušek.  - Karlubík.