IV. TŘÍDA - skupina A 8 . kolo 12. – 13.10.

IV. TŘÍDA – skupina  A

POPRVÉ NA PODZIM  CHYBĚL DELEGOVANÝ ROZHODČÍ

V  pořadí již desátém hraném kole všech soutěží dospělých řízených OFS Klatovy  došlo k tomu, co možná vzhledem k velkému úbytku rozhodčích může být v dalších létech celkem běžné . Zápas IV.třídy sk. A Dlažov – Měcholupy B probíhal  při nedostavení delegovaného arbitra za řízení  rozhodčího  laika. Nevýraznější událost tohoto kola  se udála na úkor rezervy  Okuly Nýrsko , která prohrála v Měčíně s domácím béčkem  2:0 . Prohry ani vyloučení hráči, to k tomuto v posledních dvou ročnících velice úspěšnému celku z Nýrska nepatřilo. Jednou to ale muselo přijít.  Při nahuštěném  programu SKP Okuly Nýrsko , kdy ve stejný den odpoledne hrál jejich dorost a doma pak i A tým mužů  a na druhé straně  při velmi dobrých  výsledcích zkonsolidované rezervy Sokola Měčín ve které se střelecky blýskl hattrickem Ambrož je ztráta bodů Okuly B jen vyústěním několika shod okolností. Zkrátka je to jen sport a sport přináší řadu překvapení. Z toho z posledního kola maximálně profituje vedoucí Dešenice, které před blížícím se derby s Nýrskem má již čtyři body v tabulce k dobru .

ŽELEZNÁ RUDA B - BEZDĚKOV B   1 : 4 (1 : 1)

Rudolf Pavel

Vyrovnané utkání rozhodli chyby v obraně , které udělali domácí v rozmezí dvou minut v 64.a  65.minutě.

Branky : 38. Krátký Antonín - 15.,Hebnár Lubomír , 64., Karlubík Michal, 65.,Čížek Václav , 73., Panuš Petr.  Rozhodčí Blaheta Josef; ŽK 0 : 1; diváků 30.

DEŠENICE - BOLEŠINY B   7 : 2 (3 : 1)

Branky:  9. a 73. Šteiner Rostislav, 5. Toman Radek, 31. Škvarenina Michal, 58. Kajínek Luboš , 72. Rosa Pavel, 89. Ritchel Jaroslav - 3. Rašek Josef, 59. Matějka Pavel.

Rozhodčí Kurc Lubomír;  ŽK 1:2; diváků 50.

DLAŽOV - MĚCHOLUPY B  1 : 3 (1 : 1)

Branky:  20. Šít M. - 30. Maršálek David, 60.a 90. Danescu Constantin.

Rozhodčí laik ; bez karet; diváků 20.

JEŽOVY - SPŮLE  4 : 1(1 : 0)

Branky: 42. Schejbal Josef, 50., 65., 80.  Rajtolar Stanislav - 86. Lebeda Jakub (PK)

Rozhodčí Vladimír Pastyřík ; ŽK 1:1 ; diváků 10.

MĚČÍN B - NÝRSKO B  4 : 2 (2:0)

Branky: 37.,44. a 56. Jan Ambrož, 81. Martin Čejka (PK) - 62. Tomáš Bureš, 83. Petr Taušek (PK)

Rozhodčí Václav Lojík ; ŽK 2:1, ČK 0 :2 (Pavel Nejdl,Jiří Hvězda ml.); 40 diváků.

NEZNAŠOVY - VRHAVEČ B  1 : 3 (1 : 1)

Branky : 13. Žák Miroslav(PK)  -  35.Funěk Tomáš, 75.Koura Radim a 80.Malenka Lukáš(PK)

Rozhodčí jan Jakš; ŽK 3 : 4; Diváků 50.